Güncel

Survivor Merve Aydın’ın annesi mi öldü, neden öldü? Merve Aydın’ın annesi kimdir

Merve Aydın’ın annesi ne zaman öldü? Merve Aydın annesine ne için söz verdi? TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor tüm hızıyla devam ederken All Star ünlüler takımında yer alan Merve Aydın’ın annesi öldü mü, neden öldü?

Merve Aydın’ın Annesi Öldü Mü Merve Aydın’ın Annesi Kimdir? Survivor 96. bölüm fragmanına Merve Aydın’ın çığlıkları damga vurdu. Ağır bir sakatlık geçiren Merve Aydın’ın “Anne sana söz verdim, ne olur.” diye ağlaması yürekleri sızlattı. Peki Merve Aydın’ın annesi öldü mü? Merve Aydın annesine niçin söz verdi? İşte merak edilen detaylar..

Survivor All Star yeni bölüm fragmanında Merve Aydın’ın sakatlanması sonrası büyük bir panik yaşanıyor. Acil durum konseyinde Acun Ilıcalı ise zorlanarak bir açıklamada bulunuyor. Merve Aydın’ın acı içinde çığlıklar attığı anlar izleyicilerin yüreklerini ağzına getirdi. Merve Aydın, dokunulmazlık oyunu sırasında bacağından sakatlık yaşıyor. ”Bitti” diyerek ağlayan Survivor Merve’nin sağlık durumu ve yarışmadaki geleceği merak ediliyor.

Merve’nin sakatlandığı zaman “Anne sana söz verdim, ne olur” diye ağlaması izleyicileri üzdü. Merve Aydın’ın annesine niçin söz verdiği merak edildi. Ünlüler takımında mücadele eden kadın yarışmacılardan olan Merve Aydın performansı ile dikkatleri üzerine çekti. 96. bölüm fragmanında Merve Aydın’ın sakatlığı olay oldu. Merve Aydın’ın diskalifiye olup olmadığı henüz belli değil fakat Aydın’ın yarışmadaki geleceği sağlık duruma bağlı. Peki Merve Aydın’ın annesi öldü mü?

MERVE AYDIN’IN ANNESİ ÖLDÜ MÜ?

2018 yılında Mehmet Akif Filiz ile dünya evine giren Merve Aydın bu evliliğinden bir çocuk dünyaya getirdi. Aydın o sıralar kanser tedavisi gören annesi ile de ilgileniyordu. Tedavi sürecinde annesini bir an bile yalnız bırakmayan Merve Aydın 3 Eylül’de Instagram hesabından paylaşım yaparak annesinin sevenlerinden dua istemişti. “Sizlerden annem için dua istiyorum.” yazan Aydın paylaşımları ile yürek burkmuştu.

Paylaşımından saatler sonra Aydın “Annemi kaybettik. Annem için dua eden herkesten Allah razı olsun” ifadelerine yer vermişti. Merve Aydın cenaze bilgilerini de Instagram hesabından paylaşmıştı. “Canım annemin cenazesi bugün Albayrak Camii’nde öğle namazını takiben kılınacaktır. Kayaşehir Şamlar Mezarlığı’na defnedilecektir” ifadelerine yer vermişti. Annesi Nilgün Aydın’a Survivor şampiyonu olacağına dair söz veren Merve Aydın’ın çığlıkları yürekleri yaktı.

MERVE AYDIN’IN ANNESİ NEDEN ÖLDÜ?

Nilgün Aydın 2021 yılında tedavi gördüğü kanserden dolayı hayata gözlerini kapadı.

Başa dön tuşu