Güncel

Mehmet Erbil’in Melike Öcalan Gafı Türkiye Gündeminde

Mehmet Erbil’in Melike Öcalan’a ne söyledi. Mehmet Ali Erbil’den tuhaf sözler

Mehmet Erbil’in Melike Öcalan Gafı Mehmet Ali Erbil’den şok edici sözler. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki akşam gerçekleşen bir ödül törenine katılarak ödül verdi. Ödül vermek için sahneye çıkan şovmen Mehmet Ali Erbil ve ödül gecesinin sunucusu Melike Öcalan, arasında yaşanan diyalog izleyenleri şok etti. Mehmet Ali Erbil söyledikleri ile herkesi şaşırttı.

Magazin dergisi Quality of Magazine, 13’üncü yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Ödül töreninde ünlü isimler yer aldı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu yaparken cemiyet ve magazinden birçok isim ödül aldı. Ayrıca ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde yani 40 farklı kategoride ödüller verildi. Sunucu Melike Öcalan güzelliği ile göz kamaştırdı.

Mehmet Ali Erbil ile ödül vermek için sahneye çıktığında herkesi şok eden o sözleri sarf etti. Şovmen Erbil, programın sunucusu Melike Öcalan’a yönelerek, “Çok güzelleşmişsin sen. Elimi değdirdiğim herkes meşhur oluyordu. Bir sana değdiremedim elimi” ifadelerine yer verdi. O sözleri fazlasıyla tepki çekti.

Melike Öcalan kendisine söylenen sözler üzerine açıklamada bulundu. Melike Öcalan “Ben şoktayım. 20 yıldır başıma böyle bir şey gelmedi” sözlerini söyleyerek duruma şaşkınlığını dile getirdi.

MELİKE ÖCALAN KİMDİR?

19 Kasım 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yurdaer Doğulu Sanat Merkezi’nde 3 yaşında bale eğitimi aldı. Ardından reklam filmlerinde oynadı. Rama’nın reklamında, içlerinde Danimarkalı ve Hollandalı olmak üzere 375 kız arasından seçilen ünlü sunucu daha sonra 100’e yakın başrol reklam filmlerinde rol aldı. Necip Fazıl Kısakürek’in Hayatı, İpek’in Doğum Günü, Sağlık Bakanlığı Temiz Eller Kampanyası kısa filmi gibi birçok TRT yapımında yer alan başarılı sunucu 2003 yılında Suat Suna ile evlendi. 2008 yılında ise yollarını ayırdılar.

1996 yılında Sanem Çelik ile beraber Luna reklamında yer aldı. Başarılı oyunculuğu ve sunuculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

MELİKE ÖCALAN PROJELERİ

Gulyabani

Kahve Bahane

Kelebek Çıkmazı

Kaptan

Ev Hapsi

Reyting Hamdi

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam

Erguvan Yılları

Karambol Kamil

Üvey Baba

Başa dön tuşu