Güncel

Mahkum Derya Komiser Neslihan Arslan Evli Mi Hangi Dizilerde Oynadı Yaşı Boyu Kilosu?

Mahkum Derya Komiser Neslihan Arslan Evli Mi Hangi Dizilerde Oynadı Yaşı Boyu Kilosu? Mahkum dizisinde yer alan Derya Komiser büyük merak uyandırmaya devam ediyor. İşte tüm detaylar sizlerle..

Mahkum Derya Komiser Neslihan Arslan Evli Mi Hangi Dizilerde Oynadı Yaşı Boyu Kilosu? Mahkum dizisinde yer alan Derya Komiser büyük merak uyandırmaya devam ediyor. İşte tüm detaylar sizlerle..

Başarılı dizi Mahkum’ da yeni yüzler dahil olmaya devam ediyor. Bu yüzlerden bir tanesi de Neslihan Arslan olacak. Sevilen dizi Mahkum’ da geçtiğimiz bölümlerde yeni bir isim olan Talat Bulut katılmıştı şimdilerde ise yeni bir yüz olan Neslihan Arslan, Derya komiser karakteri ile yerini alacak. Sevilen dizi Neslihan Arslan yani Derya komiser kimdir gelin daha yakından inceleyelim, işte detaylar..

Mahkum dizisi Derya Komiser Neslihan Arslan Kimdir?

Başarılı oyuncu Neslihan Arslan, 13 Temmuz 1986 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu Neslihan Arslan 1.73 boyundadır. Üniversite eğitimini, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarınde Tiyatro bölümünü okuyarak tamamlamıştır.

2010 senesinde İstanbul Devlet Tiyatrosunda Temiz Ev oyunu ile sahne kariyerine merhaba demiştir. Sonrasında ise, Bunu Dip Sahne, Tiyatro Adam, İkinci Katta Yer Alan Zenciler, Arturo Ui’ nin Önlenebilir Tırmanışı, Let, Küçük ve Aynur Hanım’ ın Bebeği gibi birçok oyunda oyunculuk kariyerini sergilemiştir.

Fanatik isimli tiyatro oyununda Salih Bademci ve Nurhan Özenen ile birlikte sahne almıştır.

2010 senesinde Kerem Yılmazer Ödülleri’ nde Genç Yetenek Teşvik Ödülünü olan başarılı oyuncu 2011 senesnde de Sadri Alışık Müzikal Komedi Efes Özel Ödülü’ nün sahibi olmuştur. Yine 2011 senesinde Afife Jale Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday olmuştur. Başarılı oyuncunun, oyunculuk kariyeri dışında seslendirme ve dublaj alanlarında da başarılı performansları bulunmaktadır.

Başarılı güzel oyuncu 2016 senesinde ilk kez kamera karşısında yerini almıştır. Familya dizisinde Efkar karakteri ile kendisini ekranlarda tanıtan başarılı ve güzel oyuncu Neslihan Arslan sonrasında ise 2017 senesinde İstanbullu Gelin dizisi ile Dilara karakterine hayat vererek hafızalarda yerini almıştır.

2018 senesinde Blu Tv platformunda Bartu Ben dizisinde konuk oyuncu olarak ekranlarda yer almaya devam etmiştir. Başarılı oyuncu 2020 senesinde, Hizmetçiler adlı dizide Neslihan karakteri ile oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

Başa dön tuşu