Güncel

Kusursuz Kiracı Dizisi için Tehlike Çanları Çalıyor!

Fox TV ekranlarında Salı akşamları yayınlanan ve kısa süre içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Kusursuz Kiracı dizisi, ilginç ve farklı senaryosu ile izleyicilerin ilgisini kısa sürede kendisine toplamayı başardı. Başrollerinde güzel oyuncu Dilan Deniz ve başarılı oyuncu Serkay Tütüncü’nün yer aldığı dizide birbirinden değerli usta isimlerde yer alıyor. Dilan Çiçek Deniz -‘in Manolya “Mona” , Serkay Tütüncü’nün Yakup Ortaç’ı canlandırdığı dizide, Bennu Yıldırımlar – Madam Vula., Melisa Döngel – Leyla, Özle Tokaslan – Hamiyet, Ruhi Sarı – Sami, Rüçhan Çalışkur,Beyti Engin – Cüneyt Göktürk olarak yer alıyor. Birbirinden değerli isimlerin yer aldığı projeiçin tehlike çanları çalmaya baüşladı. Kusursuz Kiracı dizisi bekleyen tehlike ne? Merak edilen sorunun cevabı siz değerli okurlarımız için haberimizde.

İlginç ve sürükleyici hikayesi ile Türk dizi tarihinde benzerine pek rastlanılmayan yeni yapım Kusursuz Kiracı,reytingler noktasında ise sıkıntılar  yaşıyor.  Birçok izleyici, Fox TV’de yayınlanan dizinin reyting performansı düşerse, kanalın fırsat tanımadan bir anda diziyi yayından kaldıracağını geçtiğimiz sezon gözlemledi. Durum böyle olunca izleyiciler Fox Tv’ye ve Fox Tv yapımlarına mesafeli olarak bakmaya başladı. İşte bu nedenle de Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi için kritik bir süreç başladı.

Eylül ayı ile yeni ve eski yapımların tekrardan  bir araya gelmesi ile dizinin reytinglerinde düşme yaşandı. Bu hafta ise hem Ben Bu Cihana Sığmam hem de Baba dizileri ekranda yer almaya başlıyor. Salı akşamı yayınlanacak olan diziler ile birlikte, ekranlara yeni adım atan Kusursuz Kiracı için de kritik bir süreç başlayacak. Dizinin reytinglerinde düşme yaşanması FOX tv acaba ilerleyen günlerde Kusursuz Kiracı adlı dizi içinde bitirme kararı alır mı? Düşünceleri yer etmeye başladı. Peki dizinin 4. yeni bölümünde neler yaşanacak?

Dizinin dördüncü bölümüne ilişkin merak edilen detaylar haberimizde. Mona’nın evsiz kalma tehdidinden sonra şimdi bir de işinden olmuştur. Ancak öldürdüğünü düşündüğü Muzaffer’in canlı olarak eve gelmesi ile birlikte olay daha da karmaşık bir hale gelir ve apartmandaki dengeleri tümüyle değiştirir. Mona artık apartmanda nelerin dönüp bittiğini anlamlandırmaya çalışıyor.

Mona’nın çatı katında bulduğu çocukluk kutusu apartmanla ilgili bildiği her şeyi en ince ayrıntısına kadar almasına neden olacaktır. Mona gerçekten buraya tesadüfen mi gelmiştir yoksa Yuva Apartmanı ile arasında bilmediği, görünmez başka bağlar mı? Bu sorunun ipucu 20 Eylül’de yayınlanacak olan  bölümde saklı.

Leyla ise, Mona’nın Yakup’a güvenmemesi gerektiğini söyleyerek Mona’yı sert bir dille uyarır. Ama Mona, uyarıları pekte dinleyecek gibi durmuyor. Üstelik Mona tekrardan komşularının yeni avı haline geleceği de aşikar. Yuva Apartmanının sakinleri organize planıyla Mona kendini yine av konumunda bulacaktır. Üstelik bu defa başı gerçekten de dertte.Mona’nın bu sefer nasıl bir tehlike de olacağı bu akşam yayınlanacak olan bölümde saklı.

Başa dön tuşu