Magazin

Kuruluş Osman Sezon Finalinde Bomba Vedalar Yaşadı Dizinin Sevenleri Üzüldü

ATV ekranları içerisinde yayın hayatını sürdürmüş olan Kuruluş Osman dizisi kısa bir zaman içerisinde 98. bölümü ile ekranlara ara vererek sezon finali yapmıştı. Kuruluş Osman’ın sezon finalinde gerçekleşen olaylar sonucu diziye üç başarılı oyuncu veda etmişti. Kuruluş Osman bir tarih dizisi olduğu için çekimleri gerçekten çok zor olması nedeni ile oyuncularda çok ayrı bir çaba göstererek performanslarını sergilemekteler. Dizinin yapımcısı olan Mehmet Bozdağ da bu durumu yakından bildiği için ayrılmış olan oyunculara sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür paylaşımlarını gerçekleştirdi.

ATV’ de Çarşamba akşamları yayın hayatına devam etmiş olan ve 98.bölümü ile 3. sezon finali gerçekleştiren Kuruluş Osman dizisi bu sezon finalinde üzücü 3 Ayrılık yaşamıştır.

Kuruluş Osman dizisi gerçekleştirmiş olduğu vedalar ile gerçekten seyircileri ve hayranlarını çok üzdü. Çünkü birinci bölüm itibarı ile diziyi büyük bir senaryo katkısı sağlayan ve izleyenleri hem güldüren hem de ağlatan oyuncular olan ayrıca gerçekten sergiledikleri performans ile göz doyuran oyuncuların vedası birçok izleyiciyi derinden yaralamıştır.

Kuruluş Osman dizisinde gerçekleşen bu olaylar ise dizinin senaryosunda daha etkili sahneler olacağı haberini vermiş ve uzun bir süre Kuruluş Osman setinde emek veren oyuncuların vedası kendi oyuncu arkadaşlarını da üzmüş ve birçok oyuncu Twitter, Instagram gibi platformlarda üzücü vedalarını ve teşekkürlerini iletmiştir.

Kuruluş Osman Dizisine Veda Eden Başarılı İsimler Ağlattı

Kuruluş Osman dizisinin yayın hayatına başladığı 1. bölümden itibaren dizi seti içerisinde çok önemli bir yere sahip olan Buse Arslan, Aygül karakterine hayat veren biri isimdir ancak uzun bir soluk ile yaşamış olduğu Aygül karakterini artık veda etti. Ve diziden ayrıldı.

Kuruluş Osman dizisi içerisinde gerçekten önemli bir yere sahip olan bir diğer karaktere hayat veren başarılı ve yakışıklı oyuncu olan Ahmet Yenilmez, Demirci Davut isimli karakteri ile sevenlerine veda etti. Ayrıca Erol Ozan Ayhan gibi başarılı bir isim olan Romanos adlı karaktere hayat verdiği karakterine veda etmiş. Bu duruma bütün izleyiciler gerçek bir yas niyeti ile derinden üzülmüştürler.

Kuruluş Osman Oyuncuları Arkadaşlarının Son Setine Bütün Teşekkürleri İle Çıktılar

Kuruluş Osman dizisinin yapımcılığını üstlenen Mehmet Bozdağ, Ahmet Yenilmez için önemli bir veda mesajı paylaştı;

“Tarihimizi anlatırken bizlere yol arkadaşlığı yapan, fetihlerimizin mimarlarından, obamızın demir ustası Demirci Davud karakterine bu akşam veda ettik. Ahmet Yenilmez ağabeyimin yüreğine, bileğine sağlık.” Diyerek bir kez daha kendi oyuncularına minnetini dile getirmiş olmuştur.

Bir diğer üzücü vedasını gerçekleştiren Aygün karakterine hayat veren Buse Arslan’da teşekkür mesajlarını ileten Mehmet Bozdağ başarılı oyuncuya şu mesajı vermiştir: ‘’Aygül Hatun karakterini hakkıyla canlandıran Buse Arslan’a emekleri için çok teşekkür ederim. Bozdağ Film ailesi olarak sanat hayatında başarılar dileriz.” diyerek oyuncusuna olan minnetini bir kez daha hatırlatmıştır.

Kuruluş Osman dizisinin başrolü olan Osman Bey artık yeni fetih yeri olarak Yenişehir’i belirlemiş ve Osman beyin yanında her zaman duran Bala, Malhun hatun, Ayşe, Aygül hatun ve bacılarda bu süreçte boş durmayarak ve bazı gelişmeler sağlayacaklardır. Kılık değiştirerek kaleye sızan hatunlar fetihe nasıl bir katkı sağlayacak ve düşman ile savaşırken yaralanan Aygül hatunun durumu ne olacak. Kuruluş Osman izleyicileri tüm bu soruların cevabını yeni sezonda yayınlanacak bölümlerde bulabilecek. Şimdiden yeni bölümler izleyici tarafından merak edilmeye başlandı.

Başa dön tuşu