Güncel

Konuşanlar Programında Tesettürlü Kızın Açıklaması Herkesi Şok Etti

Konuşanlar Programında tesettürlü kızın mesleği yok artık dedirtti. Konuşanlar programı tesettürlü kız mesleği ne? Konuşanlar tesettürlü Nazlı diyaloğu

Ünlü sunucu Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekranlara gelen Konuşanlar programının yeni bölümünde başörtülü bir kızın söyledikleri herkesi şaşırttı. Exxen platformunda yayınlanan Konuşanlar Programının son bölümünde Nazlı isimli konuğun söyledikleri olay oldu. Güvenlik olduğunu söyleyen genç kadın yaptığı itiraflarla şaşırttı.

Konuşanlar programı, stüdyodaki konuklara söz hakkı vermesi üzerine sohbet edilmesini konu alan bir komedi programı. Sunucu Hasan Can Kaya konuklarına sorular sorarak bunun üzerinden bir muhabbet açıyor ve program bu şekilde ilerliyor. Program ilk başta Youtube’da yayınlanıyordu fakat ardından Acun Ilıcalı’ nın teklifi üzerine Exxen isimli platformda yayınlanmaya başladı.

Konuşmacılardan Nazlı Dolandırılma Hikayesini Anlattı!

Exxen’ de yayınlanan komedi programı Konuşanlar’ ın yeni bölümünde Nazlı isimli bir kadının Hasan Can Kaya ile arasındaki diyalog çok konuşuldu. Yeni bölümde Nazlı isimli kadın gece kulübünde güvenlik olduğunu söyledi. Standart soru olarak en büyük fantezisi soruldu. Genç kadın erkek olup jigolo olmak istediğini söyleyince stüdyodakiler gülme krizine girdiler. Ayrıca genç kız “Ama iş başındayken başörtümü açıyorum. Yayınlamayın bunu annem ve babam bilmiyor” ifadelerine yer verdi. Genç kız bu sözleri ile tepki çekti. Sunucu Hasan Can Kaya’dan “Süs için mi takıyorsun yoksa tesettür mü?” sorusunun gelmesi üzerine “Tesettür tabii ki de hayatım.” ifadelerine yer verdi.

Aynı kadın başından geçen bir dolandırılma hikayesini anlattı. “Insagram’ da dolandırıldım. Yeni tanıştığım bir çocuk vardı. Story attı, pandemiden ötürü devlet yardım ediyor diye. Ben de hemen yazdım işte. Sonra mobil bankacılığın ekran görüntüsünü istedi. Hiç düşünmeden yolladım. Daha sonra kartın ön ve arkasının fotoğrafını da istedi.” demesi üzerine sunucu Hasan Can, “Ve bu kız güvenlik! Yani sana insanlar kendini emanet ediyor. Sen çok safsın” ifadelerine yer verdi.

Olayı anlatmaya devam eden Nazlı, dolandırıcının kendisine “Amma da çok borcun varmış. Neyse öderiz.” dedikten sonra “Ben de sen Robin Hood musun?” dedim deyince izleyenler gülme krizine girdiler. Dolandırılma hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken Nazlı oldukça ilginç hikayesi ile izleyenlerin büyük beğenisini topladı diyebiliriz.

Başa dön tuşu