Magazin

Kenan İmirzalıoğlu bir şart sunarak ekranlara geri dönecek

Seyircilerin hayran olduğu yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, televizyon dizilerine dönme kararı aldı. Ancak usta oyuncunun seyirci karşısına çıkmak için bir şart koşuyor.

Yakışıklı usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, uzun yıllardır televizyon dizilerinde adından söz ettirmiyor. Büyük beklentilerle 2018 yılında yayınlanan ve o döneme kadar yapılmış en büyük bütçeli dizi olarak TV ekranlarında yayınlanan Mehmet Bir Cihan Fatihi isimli proje ilgi görmeyerek oyuncular tarafından kötü bir süreç kaydetmiş oldu.

2018 yılında seyircisinden büyük beklentiler ümidine giren dizi, beklenmedik bir şekilde gelen düşük reytingler ve hikayenin de çok tutulmaması sonucunda Kenan İmirzalıoğlu gibi bulunduğu her projesi büyük sansasyon yaratan bir ismin hakkında çok büyük bir prestij kaybı yaşamıştı. Böyle bir durumu tekrar yaşamak istemeyen Kenan İmirzalıoğlu, yeni projeler mevzusunda kendisine teklif geldiğinde senaryo ve konu ile ilgili çok detaylı bir inceleme yaptıktan sonra karar alıyor.

Tercihi sunuculuktan yana

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinin sonrasında Alef isimli bir dijital yapımda yer alan ve 8 bölümlük bu proje dışında dizi setlerine yolu düşmeyen oyuncu, son senelerde seçimini Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının sunucusu olarak seyirci karşısında olmaktan yana yapıyor.

Dizi hayatına dönmek için şart koştu

Deli Yürek, Acı Hayat, Ezel ve Karadayı gibi hafızalara kazınmış dizileri ile bir dönem sektöre damgasını vuran oyunculardan biri olan Kenan İmirzalıoğlu yeniden dizilerde oynamak için bir şart koştu. Yakışıklı ve karizmatik oyuncu yeniden setlere çıkmak için buna değecek bir rolün olması gerektiğini düşünüyor.

“Konuştuğumuz işler tabi ki var, dizilerde rol almayı dizi setlerinde yaşanan dostluk ve tecrübeleri ben de özledim tabii ki. Ancak öyle bir proje olmalı ki yaşadığım bu özleme deymeli.”

Başa dön tuşu