Güncel

Kardeşlerim Kızlar Hapse Mi Girecek Emir Her Şeyi İtiraf Etti Mi?

Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? Kardeşlerim Asiye hapse girecek mi?

Kardeşlerim Kızlar Hapse Mi Girecek Emir Her Şeyi İtiraf Etti Mi? Atv ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim son bölümde kızlar Emir ve Tolga’nın zorbalıklarına maruz kalmıştı. Zor durumda kalan kızlar yalan söyleyerek Emir’in istediklerini yapmıştı. Harika, Süsen, Aybike ve Asiye’nin zor durumda kalması için Emir ve Tolga işbirliği yapmışlardı. Yeni bölüm fragmanında ise kızların nezarethaneye girdiği görülüyor. Peki kızlar hapse mi girecek?

Başrollerinde Celil Nalçakan, Yiğit Koçak, Cüneyt Mete ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisi izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran Kardeşlerim dizisi her hafta Cumartesi akşamı ekranlarda oluyor. Kardeşlerim dizisi yüksek reyting oranları ile yayın hayatına devam ediyor. Peki Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Kardeşlerim dizisi Emir her şeyi itiraf etti mi? Kardeşlerim dizisi Asiye ve Aybike hapse girecek mi? Merak edilen detaylar…

Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekilmektedir. Dizinin diğer sahneleri de İstanbul’da birçok farklı ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin zorluk içerisinde verdiği hayat mücadelesinin anlatıldığı dizide yeni bölümde neler oluyor? Başrollerinde Celil Nalçakan, Yiğit Koçak, Cüneyt Mete ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda Melis Minkari, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Recep Usta, Fadik Sevin Atasoy, Cihan Şimşek, Simge Selçuk, İşte merak edilenler..

Kardeşlerim yeni bölümde Harika, Aybike, Asiye ve Süsen okuldan polisler tarafından alınıyor. Aybike “Kötü bir niyetimiz yoktu. Bilerek bir şey yapmadık.” diye kendisini savunmaya çalışıyor. Harika ise “Ne Yaparsanız yapın yardım isteyin ve asla susmayın” diye kızlara akıl veriyor. Özge ve Doruk’un yakınlaşmasını istemeyen Emir ise Doruk’a “Kardeşimden uzak dur.” diyor. Kızların mahkemeye çıkacakları belli oluyor. Doruk, Berk, Oğulcan ve Ömer ise kızları kurtarmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Emir’in evine gizlice giren erkekler yakalanacak mı? Polisler ise Suzan’ı götürdükleri görülüyor. Kardeşlerim yeni bölümünde kızların hapse girip girmeyeceği belli olacak. Kardeşlerim yeni bölümü bu akşam Atv ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

Başa dön tuşu