Güncel

Kardeşlerim Emir ölüyor mu? Enes Demirkapı diziden ayrıldı mı?

ATV ekranlarında Cumartesi akşamları ilgiyle takip edilen Kardeşlerim dizisinin 49. son bölümde izleyicilerin meraklandıran sahne sonrası Kardeşlerim Emir ölüyor mu, ölecek mi? Dizide Emir karakterine hayat veren Enes Demirkapı diziden ayrılıyor mu?

Kardeşlerim Emir Ölüyor Mu Enes Demirkapı Kardeşlerim’den ayrılıyor mu? Harika Emir’i öldürüyor mu? ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşim dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Emir’in sahnesi dikkat çekti. Yayınlanan yeni fragmanda Emir’in arabasıyla dereye uçması ile beraber Kardeşlerim dizisinden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Enes Demirkapı’nın canlandırdığı Emir diziden ayrılıyor mu? Kardeşlerim Emir kimdir, gerçek adı ne? Kardeşlerim Emir, ölüyor mu, ölecek mi? Enes Demirkapı diziden ayrılacak mı? soru ve konu başlıkları arama motorlarında sıkça araştırılan sorular arasında yer aldı. Peki Emir’e ne olacak? Enes Demirkapı diziden ayrılıyor mu? İşte merak edilen detaylar..

Başrollerinde Celil Nalçakan, Yiğit Koçak, Cüneyt Mete ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisi izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran Kardeşlerim dizisi her hafta Cumartesi akşamı ekranlarda oluyor. Oyuncu kadrosunda Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Melis Minkari, Recep Usta, Turan Cihan Şimşek, Simge Selçuk, Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi yüksek reyting oranları ile yayın hayatına devam ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise ilgi çekici bir detay yaşandı.

Fragmanda Akif ve Suzan’ın evlendiği görülürken Asiye, Aybike, Berk ve Doruk dans yarışmasına katılıyor. Ömer ve Oğulcan için ise disiplin kurulu toplanıyor. Tolga ve Emir’in planlarının ardından birbirine düşen ikili kavga etmişti ve disipline gitmişlerdi. Fragmanın son sahnesinde ise Harika “Daha önce kurtulmalıydım bu pislikten” diyor ve Emir arabası ile beraber dereye uçuyor. Bu fragmandan sonra Emir’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Peki Emir ölüyor mu? Enes Demirkapı diziden ayrılıyor mu?

KARDEŞLERİM EMİR ÖLÜYOR MU?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim her cumartesi saat 20.00’de izleyicinin karşısına çıkıyor. Sevilen dizinin fragmanlarında yer yerinden oynuyor. Emir, arabasıyla dereye uçarak kaza yapıyor. Emir’in ölüp ölmediği bugün yayınlanacak olan bölümde yer alacak. Emir dizide ölecek mi yoksa yaralı olarak mı kurtarılacak merak ediliyor.

Enes Demirkapı diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz belli değil. Harika’nın bu olaya nasıl bir sebebiyet verdiği de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kardeşlerim dizisi bu akşam Atv ekranlarında.

Başa dön tuşu