Güncel

Kara Ay 3 burcun hayatını alt üst edecek

Astrolojide yeni ay, yeni başlangıçlarla kafiyelidir. Bu dönem değişime ve yeni projelere elverişlidir. Aynı zamanda elimizdeki fırsatları değerlendirmek için bir fırsattır. Yeni ay, bu 3 burcun sahipleri için iyiye işaret edecek.

Bu 31 Mayıs Salı, İkizler burcunda yeni bir ay olacak. Bu durumda Ay, Dünya ile Güneş arasında yer alacak ve bu nedenle görünmeyecektir. Bu ona Kara Ay adını kazandırdı. Bu yeni ay, 3 astroloji burcunun sahip kişiler için uygun olacak. Nitekim astrologlara göre meslek hayatlarına yeni bir ivme kazandıracak güzel haberler alacaklardır. 31 Mayıs Kara Ay’da güzel sürprizlerle karşılaşacak olan astroloji burçlarını keşfedin.

İkizler’in enerjisi sayesinde bu yeni ay, yaratıcı fikirler ve gelişen işletmeler için elverişli olacak. Bazı farklılıkları ortadan kaldırmak için çevremizdeki insanlarla uyumlu bir iletişim kurmak için de bir fırsattır. Bu yeni ay boyunca 3 burç güzel sürprizlerle karşılaşacak.

31 Mayıs’taki Kara Ay’da hangi burçlar güzel sürprizlerle karşılaşacak?

Astrolojide yeni ay, yeni başlangıçlarla kafiyelidir. Bu dönem değişime ve yeni projelere elverişlidir. Aynı zamanda elimizdeki fırsatları değerlendirmek için bir fırsattır. Yeni ay, bu 3 burcun yerlileri için iyiye işaret edecek.

Boğa

Bu burcun yerlisi, 31 Mayıs yeni ayında mali durumunu iyileştirebilecek. Gerçekten de, doğası gereği azimli ve hırslı olan Boğa, kariyerlerinde olumlu değişiklikler yaşayacaktır. Kariyerinde ona destek sağlayacak bir terfi veya iş değişikliği bekleyebilirdi. Bu Dünya burcu da işte öne çıkabilecektir. İkizler’in enerjisi, işbirlikçileri ile yeni projeleri başarılı bir şekilde müzakere etmesini sağlayacak iletişim becerileri ile donatacaktır. Boğa böylece varlıklarını büyütebilecek ve finansal endişelerine son verebilecektir.

Yengeç

Bu yeni ay sırasında, Yengeç ona daha fazla güvenmek ve sezgisini takip etmek zorunda kalacak. Bu yeni ay, bu burcun yerlisi için daha fazla cesaret kazanma ve rahatlık alanından çıkma fırsatı olacak. Zorlu yeni projeler üzerinde çalışarak veya yeni, daha avantajlı bir iş fırsatını kabul ederek kazanacağı her şeye sahip olacak. Üstelik korkacak hiçbir şeyi olmayacak çünkü İkizler’in enerjisi, karşılaşabileceği hassas durumları kolayca çözmesini sağlayacak. Bunun da ötesinde, bu yeni ay sırasında şans Yengeç’in tarafında olacak. Gerçekten de, çabaları ve işe katılımı sayesinde, bir terfi veya finansal ödül elde edebilir ve böylece finansal durumunu iyileştirebilir.

Oğlak

Bu çalışkan ve hırslı burç, bu 31 Mayıs’ta şanslı olacak. Yeni ayın enerjisi, üzerinde çalışmak istediği projeler etrafında kolaylıkla iletişim kurmasını sağlayacaktır. Böylece ikna edici olacak ve meslektaşlarının ve işbirlikçilerinin onayını kazanacaktır. Çelik bir zekaya sahip olan Oğlak, karşılaşabileceği tüm zorluklarla nasıl yüzleşeceğini bilecektir. Ayrıca, bu burcun yerlisi azimli ve inatçıdır. Arzuladığı profesyonel yükselişi elde etmek için, hedeflerine ulaşmak için kendini bedenine ve ruhuna verme noktasına kadar işine güçlü bir şekilde dahil olur. Bununla birlikte, Oğlak, refahlarına dikkat etmek zorunda kalacak. Bu yeni ay aynı zamanda biraz da kendisi hakkında düşünmesini sağlayacak. Her halükarda, onu rahatlatmak ve onunla ilgilenmek için rutinine, sadece kendisine ait anları dahil etmeye çalışacaktır.

Başa dön tuşu