Güncel

Kaan Urgancıoğlu’ndan Set Karavanıyla Tatil

Kaan Urgancıoğlu tatile set karavanıyla çıktı Kaan Urgancıoğlu set karavanı

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Yargı’da Savcı Ilgaz karakteri ile gündeme gelen başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu, dizisinin finali ardından kendini tatile verdi. Karavanla beraber Çeşme’ye giden sevilen isim Alaçatı’da kaldığı evin yakınında eşyalarını yüklerken objektiflere yansıdı. “Bu bizim set karavanı. Bununla güzel bir tatil yapacağım inşallah.” ifadelerine yer verdi.

Yargı dizisinin sezon finali yapması ile beraber Alaçatı’ya giden yakışıklı oyunca bir önceki gün Ilıca’da bulunan evinden çıkarken görüntülenmişti. Sırt çantası ve diğer eşyaları ile görüntülenen ünlü oyuncu karavana eşya yüklüyordu. Ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu çekildiğini görüne karavanın kapısını kapatıp içeri girdi.

Başarılı oyuncu dışarı çıktığında magazin muhabirlerinin “Yeni aracınız hayırlı olsun.” demesinin ardından “Teşekkür ederim, bu bizim sette kullandığımız karavan, bu sene bununla güzel bir tatil yapacağım inşallah.” ifadelerine yer verdi. Karavanın arkasına motosikletini de koyan ünlü oyuncu tatil için İzmir Alaçatı’yı tercih edenlerden.

41 yaşındaki ünlü oyuncu Karaoğlan ve Kampüsistan gibi dizilerle tanınmıştı. 2004 yılında Avrupa Yakası isimli dizide Demir’i canlandırdı. Yeniden Çalıkuşu, Sessiz Gece, Seni Çok İzledim gibi dizilerde rol aldı. Ah Polis Olsam, Azap Yolu, Tutsak, Limon Ağacı, Ayrılık, Canım Ailem, Düriye’nin Güğümleri, Bir Ömür Yetmez gibi birçok dizide yer alan ünlü oyuncu Leyla İle Mecnun’da Berkcan karakterine hayat verdi.

Düşman Kardeşler, Son, A.ş.k, gibi dizlerle popülerliğini artıran Kaan Urgancıoğlu Filinta dizisinde Otto Petrovic’i canlandırdı. İlk Aşk, Peşpeşe, Panzehir, Uzaklarda Arama gibi sinema filmlerinde rol aldı. 2015 yılında yayınlanan Kara Sevda dizisinde Emir Kozcuoğlu karakteri ile büyük başarı elde etti. Ardından 2020 yılında Netflix platformlarının sevilen dizilerinden Aşk 101’de Kemal Hoca’yı canlandırdı. 2022 yılında Netflix’de yayınlanan Sen Yaşamaya Bak isimli sinema filminde rol aldı.

2021 yılında yayınlanmaya başlayan başrollerinde Pınar Deniz ile beraber yer aldığı Yargı dizisinde Ilgaz Kaya rolüne hayat vermektedir. Başarılı oyuncu 41 yaşındadır.

Başa dön tuşu