Güncel

İYİ Parti Mudanya’da Erdönmez’in yeni yönetimi belli oldu

Bursa Mudanya İlçe Başkanı olarak atanan İl Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Mudanya’nın kurucu üyelerinden Ersin Erdönmez’in yeni yönetimi belli oldu.

BURSA (İGFA) – Mudanya’da 3,5 yıldır görev yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu’nun belediye başkanlığına aday olmak üzere görevinden ayrılmasının ardından yeni yönetim, ekim ayında başkanlığa atanan Ersin Erdönmez tarafından oluşturuldu.

Meclis üyeleri ve milletvekillerinin de aralarında bulunduğu 55 kişilik yönetim kuruluyla ilk toplantısını gerçekleştiren İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Ersin Erdönmez, önceki yönetimdeki kadroya yeni isimler eklediklerini belirtti. Mudanya İlçe yönetiminde 22 birim başkanının bulunduğunu belirten Başkan Erdönmez, yeni isim ve atamaları kamuoyuyla paylaştı:

Ersin Erdönmez Mudanya Kaymakamlığı başkanlığındaki İYİ Parti Zeki İçen Organizasyon Başkanı, Gülşah Aybay Bölge Sekreteri, Beyhan Tok İlçe saymanlığı görevinin yanı sıra Siyasi İşler Başkanlığı ve Mudanya İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulundu. Turan Karabulut atandı.

Yeni yönetimde birim başkanları şu isimlerden oluştu:

Seyit Yılmaz Kurumsal İlişkiler Başkanı, Oğuzhan Eren Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı, İlker Peker Seçim İşleri Başkanı, Uğur Çimen Uluslararası İlişkiler Başkanı, Nedim Sakin Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkanı Erol Alemdar Göç Politikaları Başkanı, Hikmet Dalkılıç Yerel Yönetimler Başkanı, Batuhan Ilgırar Medya İlişkileri Başkanı ve Parti Sözcüsü, Yiğit Avcı Ekonomi Politikaları Başkanı, Yaşar Kılıç Kalkınma Politikaları Başkanı, murat turan Araştırma ve Veri Yönetimi Başkanı, Yusuf Buğra Ulusal Güvenlik Politikaları Başkanı, Medya İzleme Eğitim Politikaları Başkanı, Canan Takı Sosyal Politikalar Başkanı, Nermin Güler Kadın Politikaları Başkanı, Hasan Oğuz Ben Neydim? Kentleşme Politikaları ve Afet Yönetimi Başkanı, Muhittin Cihanyandı Parti İçi Eğitim Başkanı Cemile Karakuş Sağlık Politikaları Başkanıdır.

Başa dön tuşu