Güncel

İstanbul’da büyük oyun bozuldu! Sırp model tecavüze uğradım dedi…

İstanbul’da Sırp model, paralarının çalındığını üstüne bir de tecavüze uğradığı iddiası ile şikayet için emniyete gitti. Beşiktaş polisi çok geçmeden gerçeği ortaya çıkardı.

Olay, 17 Eylül Cumartesi günü saat 04.00 sıralarında Beşiktaş Ortaköy civarlarında meydana geldi. Aldığımız bilgilere göre, Sırp model Sladana Milojev (24) İspanyol model bir arkadaşının doğum günü partisi için İstanbul’a geldi. Genç model akşam saatlerinde sevgilisi D.E. (35) ile buluştu, birlikte seçtikleri bir eğlence mekanına gittiler. Ardından buradan çıkan çift yeniden bir eğlence mekanına devam ederek eğlencelerine devam ettiler. Saat ilerlemeye devam ederken kadın çok sarhoş oldu. Olayın ardından D.E., genç modeli kaldığı otele bırakmaya gitti.

Otele gelen genç kadın ve çift, kadının da isteği ile cinsel ilişkiye girdiler. Sonrasında D.E. otelden ayrılmak istedi, iddiaya göre genç model kendisinden bin dolar istedi. Adam teklifi kabul etmedi ve sonra otelden ayrıldı. Genç model, sabah saatlerinde tecavüze uğradığı ve 5 bin avro ile 2 bin lira parasının çalındığı iddiası ile emniyete gitti.

“Gözümü açtım çıplaktım”

Sırp modelin şikayeti üzerine çalışmalara başlayan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, işe otelin güvenlik kameralarını incelemekle başladı. Ortaya çıkan görüntüler gerçeği ele verdi. Çiftin birlikte odaya girdiğini ve hiçbir zorlama olmadığı tespit edildi. Emniyette ifade veren Sırp model, D.E. ile bir yılı aşkın süredir arkadaş olduklarını, olayın yaşandığı gün gece vakitlerinde bir araya geldiklerini, bir gece kulübüne giderek eğlendikleri ve alkol aldıklarını, saat 02.50 civarlarına kadar hatırladığını, ancak sonrasının aklından silindiğini, ertesi gün 11.00 sıralarında kendine geldiğinde kalmış olduğu otel odasında tek başına olduğunu ve üzerinin tamamının çıplak olduğunu, genital bölgesinde şiddetli bir ağsı hissettiğini, cüzdanının içerisinde 5 bin avro ve 2 bin lira parasının alındığını bunun üzerine D.E.’yi aradığını, otele kendisini kimin getirdiğini sorduğunda ‘Ben getirdim’ cevabıı aldığını, genital bölgesinde yaşadığı ağrıdan dolayı D.E.’nin kendisine tecavüzde bulunduğunu ve sonrasında da paralarını alarak kaçtığını düşündüğünü belirtti.

Sırp modelin tezgahı ortaya çıktı

D.E, İlişkinin ardından kendisinin otelden ayrılmak istediğini söylediğini ve ardından kadının kendisinden para istediğini söyledi. Kendisinin bu parayı vermediğini aktaran D.E., bu konu için kadının birkaç kere aradığını ama yine de parayı vermediğini belirtti. Adam iddiaları kabul ederek polis ekiplerinin çalışma seyrini değiştirdi ve yapılan incelemeler sonucunda adamın vermiş olduğu ifadesinin doğru olduğu, kadının D.E’ye iftira attığı ortaya çıktı. Bu durum üzerine olayla ilgili gözaltına alınan D.E., yapılan işlemlerin sona ermesi ile serbest bırakıldı.

Başa dön tuşu