Güncel

İndirimli Market Alışverişi Söz Konusu Olduğunda! Sadece Kısa Süreliğine

Market alışverişleri vatandaşın ciddi anlamda kabusu olmaya devam ediyor. Her gün etiket değiştirmekten yorulan marketlerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. Hal böyle olunca artan fiyatlar altında ezilen vatandaşlar için bazı marketlerde indirim kampanyaları düzenliyor. Son indirim haberi ile birlikte sıvı yağı 43 TL’ye yumurtayı 17 TL ye ve peyniri ise sadece 24 TL’den satın alabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler ve haberin detayları…

Alım Gücüne İnat İndirimler Ortaya Çıkıyor

Marketlerin aktüel günleri adı verdikleri ve Almanya başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde çok yaygın olan bir kampanya günleri oluyor. Son olarak A101’de artan fiyatlara yönelik “haftanın yıldızları” adını verdiği bir katalog hazırlıyor. Bu katalogda genellikle uzun süreli tüketim ürünlerinin satışı yapılırken bazı haftalarda gıda ürünleri de satılmakta. İşte bu haftanın gıdada parlayan yıldızları…

Bu hafta A101’de İndirime Giren Ürünler!

Bu hafta içinde yani 14 – 20 haziran arasında aşağıda listelenen ürünlere son derece uygun fiyat aralığından sahip olmanız mümkün olmaktadır.

Özellikle son dönemlerde artan fiyatları ile enflasyon listesinde adını ilk sıralara yazdıran buğday ununa sadece 17.95 TL’ye ulaşmanız mümkün oluyor. Normal satış fiyatının 21.45 TL olduğunu belirtelim. Aynı zamanda normalde çok daha yüksek fiyatla alıcı bulan gezen tavuk yumurtaları ise 17.45 TL’ye satılıyor.

Yine bir zamanlar çok daha yüksek fiyat aralığından alıcısı ile buluşan domates salçası ise %20’lik bir indirime girmiş. Buna göre domates salçası fiyatı 34.95 TL’den sadece 27.95 TL’ye düşmüş durumda.

2500 g Torku Çatalhöyük Pilavlık Bulgur 33.95 TL’lik fiyatı ile dikkatlerden kaçmıyor. Üstelik Torku’nun pilavlık bulgurunun internette çok yüksek olumlu yoruma sahip olduğunun da altını çizelim. Yine başka bir Torku ürünü daha indirimle alıcı buluyor. Sade/Kakaolu Tahin helvası 24.75 TL’ye raflarda yer alıyor.

Bakliyattan Pirinç Ununa İndirimler Devam Ediyor

Yine bu hafta içi itibariyle A101 raflarında kiloluk kuru fasulyeye sadece 14.50 TL’den ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda fiyatı 27 TL’ye kadar yükselen fasulyenin neredeyse yarı yarıya indirime girdiğini de belirtmeden
geçmemek gerekiyor.

Mutfak ve Banyo Ürünlerinde de İndirim Var

Cif Banyo&Mutfak Krem Temizleyici 16.95 TL olurken 65’li Bulaşık Makinesi kapsülü (Finish) sadece 89.95 TL

Manav Reyonu da İndirimden Nasibini Almış Durumda

A101 raflarında bu hafta manav reyonunda indirimler gözden kaçmıyor. Paketlik kırmızı biber sadece 11.95 TL olurken, Çengelköy salatalık 7.90 TL’den alıcı buluyor. Mersin Limon kilo fiyatı 11.50 TL – Adana Karpuz fiyatı ise 3.95 TL olmuş durumda bu arada hatırlatmakta fayda var. Son dönemlerde manav ve market indirim ve kampanyaları da dahil olmak üzere şu ana kadar en ucuza ulaşabildiğimiz karpuz fiyatının bu olduğunu da belirtmeden geçmemek gerekiyor.

Geçen haftalarda yükselişe geçen ve rekorlara doymayan domateste bu hafta indirimle birlikte biraz vites düşürüyor. 11 hazirana kadar A101 raflarında domatesin kilo fiyatı sadece 9.95 TL olarak ön plana çıkmakta.
Yine aynı şekilde patatesin kilosu da 4.95 TL’den alıcı buluyor. %20 – %25 bandında yapılan bu indirimlerin vatandaşı biraz rahatlattığını da belirtmeden geçmemek gerekiyor. Örneğin bu haftanın en dikkat çekici indirimi yaklaşık %44’lük indirim oranı ile avokado oluyor. Avokado 8.00 TL’lik fiyatını 4.95’e düşürerek indirim konusunda bir numaraya yerleşen bir ürün haline geliyor.

Aynı zamanda bu hafta A101 manav raflarında ithal muzun kilosu ise sadece 19.95 TL yerli muz yerini alana kadar en ucuz muzun bu olduğunu da belirtmiş olalım.

Başa dön tuşu