Güncel

Haziran 2022’de Şanssız Olacak 3 Burç

2022 Haziran ayında 3 burç sahibinin yakasını şanssızlıklar bir türlü bırakmayacak. Astroloji meraklılarının yakından takip ettiği günlük ve aylık burç yorumları açılanırken uzmanlar Haziran 2022’de şanssız olacak 3 burç hakkında açıklama yaptı.

Yaz, muhtemelen dinlenmek ve güneşin tadını çıkarmak için en iyi zamandır. Sıcak mevsimin neşe kaynağı olduğu bilinse de bazen olumsuz bir hal alabiliyor. Yazın ilk ayı olan Haziran’da Dolunay Yay burcunda olacak, Güneş Yengeç burcuna girecek ve Mars Koç burcunda Jüpiter’e katılacak. Bütün bunlar, ruh hallerinin derinden etkilendiğini görecek olan belirli astroloji işaretleri için bir kargaşa dönemi duyuruyor.

Yaşam koşullarına bağlı olarak, herkesin sorunlarla başa çıkmanın kendi yolu vardır. Haziran ayında, bazı burçlar diğerlerinden daha yalnızlık ve üzüntü anları yaşamaya eğilimli olacak. Gerçeklerle yüzleşmek yerine, bu burç sahipleri öfkelerini kaybetme riskiyle karşı karşıyadır.

Bu Haziran’da melankolik bir ruh hali içinde olacak burçlar

Zodyak’ın bazı işaretleri Haziran ayı boyunca büyük hassasiyet gösterecek. Kesin olan bir şey var ki, melankolik ruh halleri hakim olacak. Bazı insanlar üzüntülerini toplum içinde ifade etmekten hoşlanmazlar, bazıları ise kalplerindeki her şeyi açığa vurmaktan kendilerini alamazlar. Önümüzdeki otuz gün boyunca, zodyakın bu 3 işareti belirli bir üzüntüye yenik düşme eğiliminde olacaktır.

Yay Burcu

sagittaire-malchanceux.jpg

Yay burcu insanı iyi bir ruh halinde olmaya alışkındır. İyimser, etrafındaki neşeyi nasıl ileteceğini biliyor. Daha sonra moralini etkileyen karanlık konulara girmekten nefret eder. Ancak Jüpiter moralini test edecek. Haziran ayında aile ve gayrimenkul işlemleri ön planda olacak. Bu Ateş Burcu, maddi imkânsızlıklar nedeniyle bir aile projesini gerçekleştiremediği için çok üzülecektir. İlişkisel düzeyde, mülkiyet paylaşımı karmaşıktır, bu da hassas konumları ve sıkıntıları çoğaltır. Bu komplikasyonlar Yay burcu insanının moralini bozabilir. Bu ayın sonundaki iklim daha huzurlu olsa da bu burç normal durumuna dönmekte zorlanacak.

Kova Burcu

verseau-malchanceux.jpg

Bu Haziran ayı keşiflerle dolu olacak. Bu takımyıldızın temsilcisi, bazı kişilerin güvenine ihanet ettiğini çabucak anlayacak ve bu durumdan rahatsız olacaktır. Duygusal durumu alt üst olacaktır. Yanlış arkadaşlıklar seçtiği için kendini affedemeyecek. Ek olarak, Mars ve Jüpiter’in kavuşumu onu hayatını değiştirmeye teşvik eder, bu da ruh halini bir şekilde etkileyecektir. Bilinmeyenden korkmak, onun ruh halini zayıflatabilir ve coşkusunu ve motivasyonunu bozabilir. İlişkiler alanında, Koç’taki Mars, yerli Kova’da bir rekabet ruhunu besleyecektir. Bu var olma şekli, yakın çevresi tarafından hiç takdir edilmeyecektir. Bu durum ona ağır bir acı verecek ve onu çatışmaya sürükleyecektir. Ancak, ayın sonunda Mars ve Neptün’ün varlığı ile üzüntünün üstesinden gelinebilir.

Balık Burcu

poissons-malchanceux.jpg

Haziran ayının bu ayında, Balık burcunun yerlisi gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacak. Sonunda özellikle aşk konusunda ciddi bir durumla yüzleşmek zorunda olduğunu anlayacaktır. Koç burcundaki gezegenlerin varlığı, onu günlük hayatını alt üst edecek ve istikrarını bozacak önemli bir seçim yapmaya iter. Çözülene kadar bu durum onu ​​içten içe yiyip bitirecek ve birçok yönden acı çekmesine neden olacaktır. İkizler’e dönen Merkür, kararlarını olumsuz etkileme riski taşıyan sıkıntısını ikiye katlıyor. Aşk kaygılarına ek olarak, Balık bir çığ kötü haberle uğraşmak zorunda kalacak. Balık’ın kişisel hayatı daha sonra profesyonel hayatını etkileyecek ve bu da projelerini yavaşlatacak ve üzerinde ek baskı yaratacaktır. Son olarak, koşullar kısıtlayıcı olacak ve kısa vadeli hedeflerine ulaşmasına izin vermeyecektir. Neyse ki, ayın sonunda her şey normale dönecek ve sonunda her zamanki rüyalarına dalabilecektir.

Başa dön tuşu