Güncel

İbrahim Selim kızdı! Hasan Can Kaya ile çekilen bölüm iptal edildi

Youtube üzerinden yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan son dönemin çok konuşulan ismi Hasan Can Kaya sergilemiş olduğu tavırlar nedeniyle çekilen bölümün yayına alınmadığı iddia edildi.

Konuşanlar isimli programla şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya hakkında çıkan son dakika iddiası ortalığı karıştırdı. Youtube üzerinden yayın yapan İbrahim Selim ile Bu Gece isimli programa konuk olan Hasan Can Kaya hayranları bugün yayınlanması gereken bölümde başka bir ismi görmesiyle şoke oldu. Çıkan dedikodulara göre İbrahim Selim davranışlarından dolayı Hasan Can Kaya’lı bölümü iptal etti.

İbrahim Selim ile bu geceye konuk olan Hasan Can Kaya, sosyal medyada gündem oldu. Anlaşılan İbrahim Selim, konuğu Hasan Can Kaya’nın tavrından rahatsız olunca programı iptal etti. Yeni bölümde farklı konukların olduğunu gören aboneler, “Hasan Can neden çıkmıyor?” diye sordu.

640xauto.jpg

Hasan Can Kaya Bölümü İptal Edildi

Esra Ruşan’ın İbrahim Selim ile Bu Gece’nin son konuğu olduğu açıklandığında sosyal medya ortalığı karıştırdı. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya’nın bu haftaki şovda yer aldığı iddia ediliyordu. Hasan Can Kaya ile çekilen bölümden fotoğraflar da sosyal medyada yayınlandı. Ancak Hasan Can Kaya ile olan şov son anda iptal edildi.

İbrahim Selim’in programına konuk olduğu bildirilen Hasan Can Kaya, çekimler sırasında formata aykırı davrandığı iddia edildi.

Hasan Can Kaya’nın seyircilere laf attığı iddia edildi. İbrahim Selim’i rahatsız eden bu davranışlar sonrası flaş bir karar verildi. Program duyurulmuş olmasına rağmen Hasan Can Kaya’lı bölümün yayınlanmasından vazgeçildi.

Başa dön tuşu