Güncel

Hasan Can Kaya Hayranlığına Dövme Genç Kadın Göğsüne Dövmesini Yaptırdı

Son zamanların en çok konuşulan şovmenlerinden Hasan Can Kaya’nın hayranlarından birisi göğüslerine ünlü komedyenin dövmesini yaptırdı iddiası magazin basınında geniş yer buldu.

Türkiye’nin son dönemde YouTube üzerinde yayınladığı programla ününe ün katan isimlerinden birisi olan Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” formatlı programı çok konuşulmaya devam ediyor.

Başarılı komedyenin hayranlarından birisinin göğüslerine ünlü ismin silüetinin dövmesini yaptırdığı iddiası magazinin basınında dikkat çeken başlıklar arasında yer aldı.

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve ülkemizde dijital yayıncılık adına iyi girişimlerden birisi olan Exxen’e transfer olması, bir sitcom dizi yayınlaması ve kendine ait formatıyla Konuşanlar şovunu sürdürmesi ile tüm Türkiye’nin tanıdığı bir komedyen olan Hasan Can Kaya ilginç bir iddia ile gündemde yer aldı.

Genç kadının sosyal medyada da yayınladığı dövme sosyal medyada birçok kişi tarafından yorumlandı.

TikTok üzerinden yayınlanan görüntülerde Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programını sunarken tercih ettiği beyaz gömlek ve kravat kombini ile olan bir görüntüsünün genç bir kadının sağ göğüs üstüne dövme şekilde işlendiği görülüyor.

Bir dönem programının yayınlanmasının sakıncalı olup olmadığı konuşulan Hasan Can Kaya; Exxen platformunda başarılı bir şekilde programını sürdürmeye devam ediyor.
628df0b6e4bfdc2d944da988.jpg
Yetişkinlere özel bir eğlence programı olan Konuşanlar’da konuklar kendilerine ait ilginç veya komik anılarını paylaşıyorlar. Formatı kendine has olan eğlence programı başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor.

Öyle ki; bir kadın hayranının program formatının ana karakteri Hasan Can Kaya’nın portresini dövme yaptırma noktasına kadar geldiğine göre uzun bir süre “Konuşanlar” konuşulanlar arasında yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde Hasan Can Kaya Almanya’da bir dizi gösteri gerçekleştirdi ve yaklaşık 6 bin kişinin yer aldığı gösteri Almanya’da bu tarzda en yüksek sayıda seyirciye ulaşan program oldu.

Avrupa turnesi devam eden ünlü sanatçının Almanya’nın çeşitli şehirlerinde gösterilerine devam edeceği biliniyor. Yer aldığı tüm salonları dolduran programı ile de çok konuşulan Hasan Can Kaya Avrupa turnesine Brüksel ve Paris ile devam edecek.

Başa dön tuşu