Güncel

Hadise Hamile Mi Evlilik Hazırlığı Yapan Hadise Hamilelik İddiası.

Hadise Hamile Mi Evlilik Hazırlığı Yapan Hadise Hamilelik İddiası. Ünlü şarkıcı Hadise imam nikahı kıydığı Mehmet Dinçerler’den hamile mi?

Hadise Hamile Mi Evlilik Hazırlığı Yapan Hadise Hamilelik İddiası. Ünlü şarkıcı Hadise imam nikahı kıydığı Mehmet Dinçerler’den hamile mi? Yaz aylarında evlenmeyi planladığı Mehmet Dinçerler ile görüntülenen Hadise’nin karnını çantayla gizlemeye çalışması akıllara hamilelik iddiasını getirdi. Hadise’nin bu halleri hamilelik iddialarını ortaya çıkararak herkesi şaşırttı.

HADİSE HAMİLE Mİ?

Kısa sürede bu iddia ile gündem olan şarkıcı 2. Sayfa programına yaptığı açıklamada hamile olmadığını duyurdu.

Bir süredir ilişki yaşadığı Mehmet Dinçlerler ile evlilik hazırlığında olan Hadise herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile imam nikahı kıydığı söylenen Hadise, önceki akşam sevgilisiyle Karaköy’de görüntülendi. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan şarkıcının sürekli çantayla karnını kapatması hamilelik iddiasını gündeme getirdi.

İş insanı sevgilisi Mehmet Dinçerler ile mutlu beraberliği devam eden Hadise hamile olmadığını açıkladı. Mehmet Dinçerler ile el ele görüntülenen Hadise, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Şarkıcının yürürken dahil karnını çanta ve montuyla kapatmaya çalışması kısa sürede magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Özel hayatıyla ilgili her zaman sessizliğini koruyan Hadise, 2. Sayfa programına yaptığı özel açıklamada iddiayı “Hamile değilim” diyerek yalanladı.

Ünlü şarkıcının daha öncede hamile olduğu iddia edilmişti. Hadise o dönemde de benzer bir açıklama yapmıştı. “Hamile değilim. Daha muhteşem gelinliğimi giyeceğim önce. Sonra Allah’ın izniyle inşallah” ifadelerine yer vermişti.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Türkiye’de pek çok ilde ağı bulunan zincir gıda merkezi Hacı Sayid’in kurucusu olan Mehmet Dinçerler aynı zamanda Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismidir. Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. 1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur.

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 yılında satın alarak markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e verdi. Türkiye’de yıllar önce yok olmak üzere olan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada yer edinmeye başladı. Mehmet Dinçler ve Hadise yaklaşık bir yıldır beraberlik yaşıyorlarç

Başa dön tuşu