Güncel

Gupse Özay İle Barış Arduç’un Mutlu Sırrı Ortaya Çıktı

2014 yılının Kasım ayında vizyona giren Deliha filminde başrolü paylaşan ve sette tanışarak aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay ile Barış Arduç’un mutlu sırrı ortaya çıktı. 2020 yılında dünya evine giren ünlü çift bir bebek bekliyor.

Ünlü oyuncu ve yazar Gupse Özay, 2014 yılında vizyona giren ve senaryosunu kendi yazdığı Deliha filminde Barış Arduç ile başrolleri paylaşmıştı. İkili arasında başlayan set aşkı evliliğe kadar ilerledi. Çiftin herkesten gizlediği mutlu sırrı da ortaya çıktı.

İlk olarak Gülse Birsel’in senaristliğini ve aynı zamanda başrolünü oynadığı Avrupa Yakası dizisi ile tanıdığımız Gupse Özay, uzun zamandır kameralardan uzak bir hayat yaşıyordu. Ünlü oyuncunun neden kameralardan köşe bucak kaçtığı belli oldu. 2020 yılında gözlerden uzak sade bir nikahla dünya evine giren Gupse Özay ve Barış Arduç’un bebek beklediği ortaya çıktı.

Deliha filminin çekimleri esnasında tanışan ve o günden bu yana ilişkilerini de magazin basınından uzak yaşadı. Pandemi nedeniyle 2020 yılında tıpkı ilişkileri gibi gözlerden uzak sade bir nikahla dünya evine giren Gupse Özay ve Barış Arduç, evliliklerini basından uzak yaşamayı tercih etti.

Uzun süredir basında hiç yer almayan Gupse Özay’ın 6 aylık hamile olduğu bu sebepten kameralardan köşe bucak kaçtığı öğrenildi. Ünlü çift özel hayatlarının her anını olduğu gibi bebek sürecini de basından uzak yaşamayı tercih ettiklerinden, Gupse Özay’ın hamile olduğunun belli olduğu tek bir kare fotoğrafı da yok. Gelen bilgiye göre hem Gupse Özay’ın hem de bebeğinin sağlık durumları iyi.

Başa dön tuşu