Güncel

Gülümse Kaderine Uyarlama Mı Gerçek Hayattan Mı Uyarlandı?

Gülümse Kaderine uyarlama mı? Gülümse Kaderine kurgu mu? Gülümse Kaderine dizisi konusu

Gülümse Kaderine Uyarlama Mı Gerçek Hayattan Mı Uyarlandı? Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Gülümse Kaderine dizisi uyarlama mı? Gülümse Kaderine dizisi konusu ne? Hangi diziden uyarlandı? Yayın hayatına yeni başlayan dizi yetimhanede büyüyen iki arkadaşın hayatını konu alıyor. Gülümse Kaderine isimli dizi Fox Tv ekranlarında bomba gibi bir giriş yaptı. Dizinin oyuncu kadrosunda Mine Tugay, Burak Sergen, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Sude Zülal Güler, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur gibi ünlü isimler yer almaktadır. Peki yeni dizi Gülümse Kaderine uyarlama mı?

Başarılı oyuncuları kadrosunda bırakan dizi yetimhanede büyüyen iki genç kızın yaşadıklarını konu alıyor. Yaren ve Eda’nın yaşadıklarını konu alan dizi hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

GÜLÜMSE KADERİNE DİZİSİ KONUSU

Dizide Eda liseyi bırakan ve okuyarak bir yere varamayacağını düşünen aynı zamanda zenginlik adına hayatını mahvetmeye devam eden bir karakteri canlandırıyor. Yaren ise üniversite sınavına girip doktor olmak ister. En yakın arkadaşı Eda ise kimsesiz kalma korkusu sebebi ile Yaren’in sınava giriş belgesini yakarak yok eder. Yaren kimsesiz olduğunu düşünmektedir ama çok zengin bir babanın kızıdır. İkilinin kaderinin birleşmesi ise izleyiciyi heyecan dolu bir yolculuğa sürüklüyor.

Gittikleri bir partide çekilen görüntüler sebebi ile Eda yurttan atılır. Eda’yı yalnız bırakamayan Yaren de yurttan ayrılır ve yeni bir yuva kurmaya çalışırlar. Eda’nın sevgilisi olarak düşündüğü Can aslında nişanlıdır. İki yakın arkadaşın yetimhanede küçük kardeşleri olarak gördükleri hasta kızın peşlerinden gitmek istemesi Gülümse Kaderine izleyenlerini fazlasıyla üzdü. Gittikleri partinin ardından hayatları değişen Yaren ve Eda artık yapayalnızdırlar.

Usta oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile dikkat çeken dizi Fox Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümü ile reytinglerde ilk sıralarda yer aldı. Dizi rakip dizilerin de fazlasıyla güzünü korkuttu.

GÜLÜMSE KADERİNE DİZİSİ UYARLAMA MI?

Gülümse Kaderine dizisi özgün bir senaryo olarak karşımıza çıkmaktadır. Gülümse Kaderine dizisinin uyarlama olduğuna dair bir kanıt bulunmamaktadır. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi her Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşuyor.

Başa dön tuşu