Güncel

Gülümse Kaderine Ekin Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı

Gülümse Kaderine Ekin’in gerçek adı ne? Gülüme Kaderine dizisi Ekin’i kim, kaç yaşında?

Gülümse Kaderine Ekin Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı Gülümse Kaderine Ekin hangi dizilerde oynadı? Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Gülümse Kaderine dizisinin Ekin’i kimdir, nereli? Gülümse Kaderine dizisinin Ekin’i kimdir? Ekin’i kim canlandırıyor?

GÜLÜMSE KADERİNE EKİN’İ KİM OYNUYOR?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Gülümse Kaderine dizisinde Ekin karakterine Doğan Bayraktar hayat veriyor.

Dizide Eda liseyi bırakan ve okuyarak bir yere varamayacağını düşünen aynı zamanda zenginlik adına hayatını mahvetmeye devam eden bir karakteri canlandırıyor. Yaren ise üniversite sınavına girip doktor olmak ister. En yakın arkadaşı Eda ise kimsesiz kalma korkusu sebebi ile Yaren’in sınava giriş belgesini yakarak yok eder. Yaren kimsesiz olduğunu düşünmektedir ama çok zengin bir babanın kızıdır. İkilinin kaderinin birleşmesi ise izleyiciyi heyecan dolu bir yolculuğa sürüklüyor.

Gittikleri bir partide çekilen görüntüler sebebi ile Eda yurttan atılır. Eda’yı yalnız bırakamayan Yaren de yurttan ayrılır ve yeni bir yuva kurmaya çalışırlar. Eda’nın sevgilisi olarak düşündüğü Can aslında nişanlıdır. İki yakın arkadaşın yetimhanede küçük kardeşleri olarak gördükleri hasta kızın peşlerinden gitmek istemesi Gülümse Kaderine izleyenlerini fazlasıyla üzdü. Gittikleri partinin ardından hayatları değişen Yaren ve Eda artık yapayalnızdırlar.

Usta oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile dikkat çeken dizi Fox Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümü ile reytinglerde ilk sıralarda yer aldı. Peki dizinin Ekin’i kimdir, kaç yaşında? Gülümse Kaderine dizisi Ekin’i Doğan Bayraktar kimdir, kaç yaşında? Hayatı hakkında merak edilenler..

DOĞAN BAYRAKTAR KİMDİR?

Dizide Ekin’i canlandıran Doğan Bayraktar 1995 tarihinde dünyaya geldi. 187 cm boyu olan ünlü oyuncu Best Model of Turkey ile tanındıDoğan Bayraktar üniversite öğrencisi olduğu dönemde katıldığı Best Model of Turkey yarışması ile tanınmıştır. Bu yarışmada dikkat çeken isimlerden biri olmayı başaran Doğan Bayraktar, 2015 senesinde düzenlenmiş olan Best Model of Turkey yarışmasında Second Runner olarak seçildi.

İlk kez Fox Tv’de yayınlanan Savaşçı dizisinde yer aldı. Ardından Fox Tv’de yayınlanan Gülümse Kaderine isimli dizide Ekin rolüne hayat vermeye başlamıştır. Oyunculuğu ile dikkatlerine üzerine çekmiştir.

Başa dön tuşu