Güncel

Gülümse Kaderine Eda Kaç Yaşında Bahar Şahin Boyu kaç, sevgilisi var mı?

Gülümse Kaderine Eda nereli, yaşı kaç? Gülümse Kaderine Eda’nın boyu kaçtır?

Gülümse Kaderine Eda Kaç Yaşında Bahar Şahin Boyu kaç, sevgilisi var mı? Ekranların yeni dizisi Gülümse Kaderine dizisinin Eda’sı hayatı merak ediliyor. Bahar Şahin, Gülümse Kaderine dizisinde Eda rolüne hayat vermektedir. Ünlü oyuncunun hayatı fazlasıyla merak ediliyor. Genç oyuncu, Zalim İstanbul dizisindeki başarısı ile gündeme gelmişti.1997 yılında doğan Bahar Şahin, Umut Vaat Eden Oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Peki, Gülümse Kaderine dizisinin Eda’sı Bahar Şahin kimdir? Başarılı oyuncu Bahar Şahin kaç yaşında, nereli?

Dizide Eda liseyi bırakan ve okuyarak bir yere varamayacağını düşünen aynı zamanda zenginlik adına hayatını mahvetmeye devam eden bir karakteri canlandırıyor. Yaren ise üniversite sınavına girip doktor olmak ister. En yakın arkadaşı Eda ise kimsesiz kalma korkusu sebebi ile Yaren’in sınava giriş belgesini yakarak yok eder. Yaren kimsesiz olduğunu düşünmektedir ama çok zengin bir babanın kızıdır. İkilinin kaderinin birleşmesi ise izleyiciyi heyecan dolu bir yolculuğa sürüklüyor.

Gittikleri bir partide çekilen görüntüler sebebi ile Eda yurttan atılır. Eda’yı yalnız bırakamayan Yaren de yurttan ayrılır ve yeni bir yuva kurmaya çalışırlar. Eda’nın sevgilisi olarak düşündüğü Can aslında nişanlıdır. İki yakın arkadaşın yetimhanede küçük kardeşleri olarak gördükleri hasta kızın peşlerinden gitmek istemesi Gülümse Kaderine izleyenlerini fazlasıyla üzdü. Gittikleri partinin ardından hayatları değişen Yaren ve Eda artık yapayalnızdırlar.

Usta oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile dikkat çeken dizi Fox Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümü ile reytinglerde ilk sıralarda yer aldı. Peki dizinin Eda’sı Bahar Şahin kimdir, kaç yaşında? Bahar Şahin nereli? İşte ünlü oyuncunun hayatına dair merak edilenler..

BAHAR ŞAHİN KİMDİR?

4 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Artvinli olan güzel oyuncu 12 yaşındayken İstanbul’a taşındı. Okul yıllarında tiyatro ekibinde yer aldı. Ardından Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2, İyi Oyun gibi filmlerde yer aldı. Ayrıca ünlü oyuncu Lise Devriyesi, O Hayat Benim, Servet gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer aldı. 2019-2020 yılları arasında Zalim İstanbul dizisinde Ceren karakterini canlandırdı. Bu karakterle popülerlik kazandı.

Başa dön tuşu