Güncel

Gülse Birsel’in Üniversiteli Hali Görenleri Şaşkına Düşürdü! Hayranları Tanıyamadı İşte O Fotoğraflar

Gülse Birsel’in Üniversiteli Hali Görenleri Şaşkına Düşürdü! Hayranları Tanıyamadı İşte O Fotoğraflar. Gülse Birsel hayranları gördükleri fotoğraflar karşısında şaşkına düştü. Hayranları Gülse Birsel’ i tanıyamadı işte Gülse Birsel’ in o fotoğrafları..

Gülse Birsel’in Üniversiteli Hali Görenleri Şaşkına Düşürdü! Hayranları Tanıyamadı İşte O Fotoğraflar. Gülse Birsel hayranları gördükleri fotoğraflar karşısında şaşkına düştü. Hayranları Gülse Birsel’ i tanıyamadı işte Gülse Birsel’ in o fotoğrafları..

Gülse Birsel geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden üniversite yıllarına ait olan bir fotoğraf paylaştı ve altına da “Ah kıyamam ben buna. Tatlım ileride çok güzel şeyler olacak, hiç endişe etme. (Birisi Boğaziçi Üniversitesi yıllığından çekmiş. Benim yıllığım nerede acaba? Saçlarımı kızıla boyatıyordum o ara, niye acaba? Burnum daha iyiymiş, gençlikten mi acaba?)” şeklinde açıklamada bulundu.

İşte Gülse Birsel’ in Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Paylaşım..

gulse-birsel-universiteli-hali.png

Sevilen oyuncu Avrupa Yakası, Yalan Dünya, Jet Sosyete gibi son zamanlarda damgasını vuran yapımlarda yer alarak isminden beğeni ile söz ettirmişti.

Başarılı oyuncu Gülse Birsel, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur ve üniversite yıllarına ait olan fotoğrafını sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Gülse Birsel Kimdir?

Gülse Birsel 11 Mart 1971 yılı İstanbul İli doğumludur. Başarılı bir oyuncu olan Gülse Birsel aynı zamanda gazeteci, yazar, sunucu, senarist ve yapımcıdır.

Gülse Birsel Bogaziçi Üniversitesinde Ekonomi bölümüne başladıktan sonra üniversitenin 2. yılında Aktüel dergisinde muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. 1994 senesinde Bogaziçi Üniversitesinden mezun olduktan sonra ABD’ ye gitmiştir. Ardından New York’ ta Columbia Üniversitesi Sinema bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Yeniden 1996 senesinde Türkiye’ ye dönen başarılı oyuncu Gülse Birsel, 3 ay ATV’ de kahvaltı bülteninin haberlerini yazmıştır. Sonrasında ise Esquire dergisinin yayın yönetmeni olmuştur. Burada da bir yıl çalıştıktan sonra Harper’s Bazaar Gelin ve Orange dergilerini çıkartmıştır.

2001 2002 senelerinde ise Harper’s Bazaar, FHM, House Beatiful, Gezi dergilerinin yayın danışmanlığını da yürütmüştür.

ATV’ de bir zamanların efsane dizisi haline gelen Avrupa Yakası’ nın hem yazarlığını hemde oyunculuğunu yapmıştır.

Başarılı oyuncu ve senarist Gülse Birsel’ in Projeleri

2004 – Hırsız Var!
2009 – 7 Kocalı Hürmüz
2003 – Eyvah! Eski Kocam
2004 – 2009 – Avrupa Yakası
2012 – 2014 – Yalan Dünya
2015 – Komedi Türkiye

Başa dön tuşu