Güncel

Nureddin Nebati’den Güldür Güldür Paylaşımı: Işıltıyı göremedim

Show Tv ekranlarında her hafta Cumartesi akşamları yayınlanan Güldür Güldür Show skeçleri bu hafta sosyal medyada fırtınalar estirirken programın twitter’da yayın saati boyunca trend topic oldu.

Sosyal medyada Güldür Güldür Show paylaşımları 14 Mayıs 2022 Cumartesi akşamı son yayınlanan bölüm ile birlikte hız kazanırken geçtiğimiz hafta engellediği iddia edilen skeç dahil olmak üzere bir çok göndermeli skeçler kısa sürede sosyal medyada trend topic oldu.

Güldür Güldür Show’un Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yle ilgili skeci büyük yankı uyandırdı.

Sosyal medyada da gündem olan skeç ile ilgili Bakan Nebati de paylaşımda bulundu.

Skeci alıntılayan Nebati, “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” ifadelerini kullandı.

adsiz.jpg

Güldür Güldür Nurettin Nebati skeci geçtiğimiz hafta yaşananlardan dolayı vatandaşların ayrıca ilgilisini çekerken bu hafta yayınlanacak mı merak ediliyordu. Ünlü oyuncu kadrosunun bir arada yer aldığı Güldür Güldür Show bu hafta reyting sırlamasının altını üstüne getirmesi bekleniyor.

Show TV ekranında yayınlanan Güldür Güldür Show programında “ekonomide altın çağ” manşetlerine gönderme yapıldı. Skeçte, “tuvalet kağıdına gerek kalmadı, bunları kullanabiliriz” denildi.

Türkiye gündemine dair skeçlere sıklıkla yer verilen programın bugünkü bölümünde bazı gazete manşetlerine gönderme yapıldı. Vatandaşın ekonomik sıkıntılar çekmesine rağmen gazetelerde, “Panda yavruladı, ekonomide altın çağ, Almanya bizi kıskanıyor” manşetlerine yer verildiği aktarıldı.

Gazete başlıklarının okunmasının ardından uzun süre seyircilerden alkış alan sahnede, “tuvalet kağıdına gerek yok, bunları kullanabiliriz” denildi.

Güldür Güldür Show Cumartesi akşamları yeni bölümüyle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Ali Sunal’ın sunduğu komedi programının oyuncuları, program ekrana gelmeden yeni bölümün bu akşam sosyal medya hesaplarından ekrana geleceğini duyurdu.

2013 yılından bu yana seyirciyi ekrana bağlayan eğlence programı Güldür Güldür Cumartesi akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Sunuculuğunu Ali Sunal’ın yaptığı programda Onur Buldu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter, Doğa Rutkay ve Onur Atilla gibi oyuncular yer alıyor.

Geçen hafta Show TV’de izleyenleri kahkahalara boğan Güldür Güldür’ün tanıtımında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin skeci ekrana gelmediği iddia edilmişti bu durumdan dolayı sosyal medyada gündem oldu.

Show TV üst yönetiminden aldığı bilgileri okuyucularıyla paylaşan Fatih Altaylı, söz konusu krokinin bu hafta ekrana gelecek yeni bölümde olacağını belirtti.

Merakla beklenen Güldür Güldür Show bu akşam yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu.

Başa dön tuşu