Güncel

Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu?

Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan diziden ayrılıyor iddiası kısa sürede sosyal medyada izleyiciler tarafından yayılmaya başladı. Cumartesi günlerinin reyting lideri Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu Yerine kim gelecek

Gönül Dağı Dilek karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan diziden ayrılıyor mu? TRT 1 ekranlarında bu akşam yayınlanan Gönül Dağı 64. son bölümün ardından dizinin sıkı takipçileri Gülsim Ali İlhan Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu, neden merak ediyor. İşte Gönül Dağı’nda Dilek karakterinin yerine kim gelecek belli oldu.

Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen’in kızı Dilek Akgün karakterine hayat veren ve yayınlandığı ilk günden itibaren izleyenleri ekrana kilitlemeyi başaran Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncularından olan Gülsim Ali İlhan’dan izleyenleri üzecek haber geldi. Gönül Dağı dizisinde senaryo gereği sınıf arkadaşı ve çocukluk aşkı Taner ile Gedelli köyünde hayatını birleştiren Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan’ın Gönül Dağı dizisine veda edeceği iddiası duyanları derin araştırma içine soktu.

Gönül Dağı Zirveyi Bırakmıyor

Cumartesi dizi reytinglerinde her hafta istikrarlı bir şekilde ilk bölümden itibaren başarılı sonuçlar elde eden Gönül Dağı dizisi TOTAL, AB ve ABC olmak üzere tüm kategorilerde zirveyi kimseye kaptırmayan dizinin başrol isminden üzücü haber duyuruldu. Gönül Dağı dizisinde rol gereği üstlendiği jeoloji mühendisi Dilek Akgün karakterine hayat veren Gülsim Ali, kısa sürede milyonların sevgisini kazandı. Dizinin hayranları Dilek karakterinin veda edeceğine yönelik çıkan sosyal medya paylaşımları gündeme bomba gibi düşerken tepkiler dinmiyor.

dilek.jpg

Gönül Dağı Dilek Karakteri Gülsim Ali Diziden Ayrılıyor

TRT 1 ekranlarında şimdiye kadar 63 bölüm yayınlanan ve bu hafta 21 Mayıs Cumartesi tarihinde 64. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanan Gönül Dağı dizisinin başrolündeki ismi Gülsim Ali İlhan’ın proje ile yollarını ayıracağı ileri sürüldü. Söz konusu iddiaları güçlendiren gelişme ise güzel oyuncu Gülsim Ali’nin Gönül Dağı dizisi yapımcısı olarak yer alan Ferhat Eşsiz’i sosyal medya platformu Instagram’da takibi bırakması olarak gösteriliyor.

Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor haberleri çığ gibi büyürken dizinin hayranları neye uğradığı şaşırdı. Kısa sürede sosyal medyada gündem oluşturan Gönül Dağı izleyicileri ”Dilek karakteri ölemez. Dilek ölürse dizi biter.” şeklinde paylaşımlar gerçekleştirmeye başladı.

Başa dön tuşu