Güncel

Gönül Dağı Meryem Geri Mi Dönüyor Rıfat’ın Düğünü Basıyor

Gönül Dağı dizisi Meryem diziye mi dönüyor? Gönül Dağı dizisi Rıfat Meryem’e geri mi dönüyor?

Gönül Dağı Meryem Geri Mi Dönüyor Rıfat’ın Düğünü Basıyor. TRT 1 ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinde şok bir gelişme yaşandı. 62.bölümü ile ekranlara gelecek olan Gönül Dağı dizisinde şok bir gelişme yaşandı. Rıfat’ın Mihriban’la düğün yapacağını öğrenen Meryem geri mi dönüyor? Ekranların aile dizisi Gönül Dağı yeni bölümüyle ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Gönül Dağı Meryem, Rıfat’a geri mi dönüyor? Rıfat ve Meryem barışacak mı?

Reyting rekortmeni dizi Gönül Dağı dizisinden ayrılan Meryem, Rıfat’ın evleneceğini duyup geri mi dönecek? TRT 1 ekranlarının Cumartesi akşamları yayınlanan dizisi Gönül Dağı’nda şok gelişmeler yaşanıyor. Merak edilenleri sizler için açıkladık. Gönül Dağı Dizisinde Meryem Rıfat’ın Düğününü Basıyor! İşte merak edilenler…

RIFAT’IN DÜĞÜNÜNÜ BASIYOR

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinde Rıfat ve Meryem’in yüzleşmesi gündeme geldi. İzleyicinin merakla beklediği yüzleşmede neler yaşanacak? İzleyici gözleri açıldıktan sonra Rıfat’ı beğenmeyerek giden Meryem’i nankör olmakla suçlamıştı. Meryem bir süre sonra Rıfat’a veda edip diziden ayrılmıştı.

Meryem ve Rıfat’ın karşılaşması çok konuşulacak. Aynı zamanda Gönül Dağı’nın yeni bölüm fragmanında Asuman ve Ramazan’ın nişanı ve bayram olayı dönüyor.

SEVİLAY GÜLTEKİN’DEN İSYAN

Bununla beraber karakteri yüzünden linç edilen Sevilay Gültekin konu hakkında açıklama yapmıştı. “24 yaşındayım. Bir oyuncu olarak işimi yaptım diye 50 yaşındaki adamdan da hakaret duyuyorum 15 yaşındaki çocuktan da. Dizi, sinema denen şey iyi vakit geçirin diye vardır. Kendinizi de başkalarını da kanser edin diye değil. Onun dışında destek ve sevginiz için de ayrıca teşekkür ederim.” ifadelerine yer vermişti.

İddialara göre Sevilay Gültekin, aldığı linçlerin ardından yeniden diziye mi dahil olacak? Meryem için farklı bir son yazılacağı iddia edilenlerin arasında yer aldı. Meryem karakterinin diziye tekrar dahil olacağı ve bu kez Rıfat’a karşı iyi olacağı ve bazı sınırların açığa çıkacağına dair senaryolar ortaya çıktı. Peki Rıfat, Meryem’e geri dönecek mi? Meryem, Gönül Dağı dizisine geri mi dönüyor? Gönül Dağı dizisine ait merak edilenler güncellendikçe haberimizdeki yerini alacaktır.

Başa dön tuşu