Magazin

Genç Oyuncu Atakan Hoşgören Yeni ATV Dizisi İle Çok Zor Bir Görev Üstlendi

Genç ve başarılı oyuncu Atakan Hoşgören 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş. Son zamanların en dikkat çeken başarılı genç yeteneklerinden bir tanesi durumuna geldi. Performans gösterdiği 4n1k yeni başlangıçlar isimli dizideki Ali Tekelioğlu karakterine hayat vererek akıllarda yer edinmiştir. Başarılı Ayrıca Akıncı ve Sana Söz isimli yapımlarda da önemli tecrübeler kazanmış oldu. Başarılı oyuncu Atakan Hoşgören adına İçimizdeki Ateş adlı yeni olan ATV dizisinin büyük bir önemi vardır. Kariyeriyerinin basamaklarını hızlı bir şekilde çıkan performansı ile hayranlarını kendine bağlayan Atakan Hoşgören yeni dizide başrolün yükünü omuzlamış oldu.

Genç Oyuncu Atakan Hoşgören Yeni Dizisi İle ATV’de

Genç oyuncu Atakan Hoşgören ATV ekranlarında gelecek olan bu projede Ege Şahin karakterine hayat vererek farklı bir performans ile izleyiciler karşısında olacak. Bir hayli heyecanlı ve sabırsızlıkla dizinin ekranları da yayınlanmasını bekleyen oyuncu başrolün yükünü bu projede hissetmiş olacak. Eğitimini avukatlık okuyarak tamamlayan ve staj için de bir hukuk bürosuna katılmış olan gençlerin yaşamış oldukları olayların ekrana yansıyacak olan İçimizdeki Ateş dizisi bir gençlik dizisi olmak ile beraber bir de hukuk dizisi olma özelliğini ekranlara sunmuş olacak.

Ekrana yansıtacağı karakteri hakkında söz eden Atakan Hoşgören Ege yapmak istediklerini imkânı bulunmadığı durumlarda bile yapabiliyor. Hiçbir şeye imkânı bulunmasa onu imkânlı hale getirmiş oluyor. İmkânsızı başaran birisi diyebiliriz. Dizideki bu rol beni çeken en önemli kısımdır. Ege karakteri rolü kabul etme nedenlerinden bir tanesi diyebilirim diye ifade etti.

ATV ekranlarında yeni gösterime girecek olan İçimizdeki Ateş dizisi ile çok renkli ve mücadeleci bir karakter ekranlara yansıtılacak. Ege rolünde yer alan Atakan Hoşgören yaşamının en önemli avantajlarından birisini elde etmiş oldu. Karakter dizinin konusuna yön verecek isimlerden bir tanesi ve bu noktada da genç ve başarılı oyuncunun üzerine büyük bir sorumluluk verilmiş durumda.

Ekranlara yeni gelecek olan İçimizdeki Ateş dizisinin oyuncu kadrosu içinde oldukça başarılı isimler yer alıyor. Atakan Hoşgören başrollerde İpek Filiz Yazıcı, Ceren Benderlioğlu, Burak Sevinç, Gizem Arıkan Demirhan Demircioğlu gibi başarılı isimler dizi kadrosunda yer alıyor.

İçimizdeki Ateş Dizisinin Oyuncuların Karakterleri

Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapmayı planlamış olan ve yayınlanan tanıtımı ile izleyicilerin dikkatini çeken İçimizdeki Ateş dizisinin konusu ve oyuncuları şimdiden araştırılmaya başlamış durumda. Fabrika yapım bünyesinde olan yapımcılığını ise Öner Aslan’ın üstlenmiş olduğu İşimizdeki Ateş dizisinin oyuncu kadrosu ve konusuna dair ayrıntılar şu şekilde yer alıyor. Hukuk fakültesinden mezun olduktan daha sonra çalışmaya başladıkları Yener hukuk bürosunda yolları birleşmiş olan 4 gencin hikâyesini konu edinen dizide. En genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Demirhan Demircioğlu, Gizem Arıkan, birbirinden son derece çeşitli geçmişlere sahip olan avukat adaylarına hayat vermiş olacaklar.

İş dünyasına ilk defa adımlarını atmış olan güçlü hırslı, zeki ve başarılı 4 gencin yaşama tutunma ve hayallerine ulaşma hikâyesini konu edinen İçimizdeki Ateş avukat adayları Hale Vural karakterine İpek Filiz Yazıcı hayat verecek, Ege Şahin karakterine Atakan Hoşgören hayat verecek. Bahar Sayın karakterine Gizem Arıkan hayat verecek ve Mert Karaman karakterine Demirhan Demircioğlu hayat vermiş olacak. Kendileri daha evvel adalet savaşçısı avukat Doğan Yener’e kanıtlamak zorunda olacaklar. İçimizdeki Ateş dizisinin büyük bir merakla ekranlarda yayınlanması bekleniyor.

Başa dön tuşu