Güncel

Friends’in Yıldız Oyuncusu Hayatını Kaybetti

Friends dizisinin oyuncusu öldü Friends dizisinin apartman görevlisi öldü

Friends’in Yıldız Oyuncusu Hayatını Kaybetti. Friends dizisinin kapıcısı Mike Hagerty 67 yaşında yaşamını yitirdi. Fenomen dizi Friends ile tanınan ünlü oyuncu hayata gözlerini kapadı. ‘Friends’ ve ‘Someone, Somewhere’ dizileriyle tanınan Amerikalı oyuncu Mike Hagerty, 67 yaşında hayatını kaybetti. Peki Mike Hagerty neden öldü? Mike Hagerty ölüm sebebi ne?

Monica kendi halinde yaşarken ve arkadaşları ile her zamanki takıldığı kafede takılırken yıllar önceki liseden en yakın arkadaşı Rachel Green gelinliğin içinde yanına biter. Düğünden kaçtığını ve onda kalmak istediğini söyler. Böylece Rachel ve Monica ev arkadaşı olurlar. Karşı dairelerinde de Joey ve Chandler oturmaktadır. Chandler, Ross’un üniversiteden oda arkadaşıdır. Ross ile Monica’nın ağabeyidir. Rachel’in hayatlarına girmeleri ile beraber 6 kişilik bir arkadaş grubu olmuşlardır.

1994-2004 tarihleri arasında yayınlanan Friends dizisi sitcom komedi türünün en başarılı örneklerinden biri. Bright/Kauffman/Crane Productions tarafından yapılan dizinin başrollerinde Jennifer Anniston (Rachel Green), Coyrteney Cox (Monica Galler), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing), David Schwimmer (Ross Geller) yer alıyordu. 6 yakın arkadaşın New York’da yaşamasını ve başına gelen ilginç olayları konu alan dizi 10 sezon boyunca devam etmişti. Dizide Rachel ve Ross sürekli ayrılıp barışan çift iken Monica ve Chandler ise sonlara doğru örnek bir çift olarak karşımıza çıkıyor. Vegan ve hayvansever Phoebe ile çapkın ve saf Joey ise diziyi vazgeçilmez kılıyor. Son bölümü 6 Mayıs 20014 yılında yayınlanan Friends dizisi ekranların en sevilen komedi dizilerindendi. Peki Friends dizisinin sevilen kapıcısı rolüne hayat veren Mike Hagerty neden öldü? Mike Hagerty ölüm nedeni merak ediliyor.

MİKE HANGERTY NEDEN ÖLDÜ?

Ölüm nedeni henüz belli olmayan oyuncu, bir döneme damgasını vuran ve etkisi hala devam eden kült dizi Friends’te bina görevlisi rolünü canlandırmıştı. Ünlü oyuncunun Somebody Somewhere dizisinden rol arkadaşı Bridget Everett, yaptığı sosyal medya paylaşımında “Mike’la tanıştığım anda onu sevdim. O çok özel biriydi. Sıcak ve komikti ve hiç bir yabancıyla tanışmadım” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu