Magazin

FOX dizilerinden birine daha bir hafta süre verildi, tutulmazsa ipi çekilecek!

FOX TV bu sezon istediği başarıyı bir türlü yakalayamadı. Peş peşe final yapan dizilerin arasına bir yenisi daha eklenerek dördüncü final haberini de duyurdu. Bir dizinin de fişinin çekilmesi için geri sayım başladı…

Dizilerin arasındaki reyting savaş gün geçtikçe alevlenmeye devam ediyor. Savaştan galip gelenler yoluna devam ederken yenilenler ise bir bir final haberlerini duyuruyor. İlk bölümünden beri bir türlü istediği düzeye ulaşamayan dizi ilerleyen zamanlarda oyuncu kadrosu ve senaryosu ile biraz seyirci toplamayı başarmıştı ancak bu da yeterli olmadı. Alina Boz ve Tarık Emir’in başrolde yer aldığı dizi sona yaklaştı.

Final mi yapıyor

Bir Peri Masalı yayımlandığı ilk günden beri istediği beklentiyi bir türlü elde edemedi. Reytinglere yenik düşen dizide ilk günden itibaren final iddiaları gündemdeydi.

Dizinin tüm kaderi bu hafta yayınlanacak olan bölüm ile çizilecek. Bir Peri Masalı bu haftaki bölümde de istediği reytinglere ulaşamazsa dizi bir sonraki bölümde final yapacak.

FOX TV 2 aydır kan kaybediyor!

Yeni sezon FOX TV’de yenilgileri ortaya çıkarmaya başladı. Geçtiğimi sezon reytinglerin kralı olan dizi bile yeni sezona dayanamadı. 2 ayda üçünü dizisini kaybetme yolunda olan FOX TV; geçen sezonun incisi Mahkum’u, Senden Daha Güzel ve yeni başlayan Kusursuz Kiracı dizilerinin final haberini duyurmuştu. 28 Eylülde yayına başlayan Bir Peri Masalı’nın da bu dizilerinin arasına katılıp katılamayacağını da bu haftaki bölümü belirleyecek.

Başa dön tuşu