Güncel

Eser Yenenler Ne Ameliyatı Oldu Sağlık Durumu Nasıl?

Eser Yenenler Ne Ameliyatı Oldu Sağlık Durumu Nasıl? Eser Yenenler hangi hastanede? Oyuncu Eser Yenenler hastanelik oldu. Eser Yenenler ameliyat olma nedeni ne?

Eser Yenenler Ne Ameliyatı Oldu Sağlık Durumu Nasıl? Eser Yenenler hangi hastanede? Oyuncu Eser Yenenler hastanelik oldu. Eser Yenenler ameliyat olma nedeni ne? Oyuncu ve komedyen Eser Yenenler’in, apandisiti patladı. Hastaneye kaldırılan Yenenler, yapılan kontrollerin ardından ameliyata alındı. Eşi Berfu Yenenler durumu hakkında açıklamada bulundu. Yenenler’in sağlık durumu nasıl? Eser Yenenler son dakika…

ESER YENENLER KORKUTTU

38 yaşındaki Eser Yenenler’in, apandisiti patladı. Ünlü oyuncu sevenlerini korkuttu. Eşi Berfu Yenenler ile hastaneye giden ünlü oyuncu, yapılan kontrollerin ardından ameliyata alındı. Apandist ameliyatına alınan Eser Yenenler’in sağlık durumu merak ediliyordu.

Eser Yenenler’in operasyonunun iyi geçtiği söylendi. Başarılı oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Berfu Yenenler eşinin hastanede yatarken çektiği videosunu sosyal medya hesabından duyurdu. Berfu Yenenler videoda ünlü oyuncuya “Sana neden nazar değiyor, neden böyle oldu. Bir kere çocuk baktın, sosyal medya hikayelerine baktım çocuklarla iki koştun apandisitin patladı.” diyerek eşi ile eğlenceli anlar yaşadı.

Takipçileri Eser Yenenler’e geçmiş olsun mesajlarını ilettiler. Ünlü oyuncu bu aralar Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı komedi-skeç programının sunuculuğunu yapıyordu. Yılmaz Erdoğan’ın ekibiyle çalışan Eser Yenenler sevenlerini korkuttu.

Berfu Yenenler ile 2019 yılında dünya evine giren Eser Yenenler’in bu evlilikten Kuzey ve Mete adında iki çocukları dünyaya gelmiştir.

Geçen günlerde ünlü oyuncunun eşi Berfu Yenenler, Demet Akalın ile yaşadığı tartışma ile gündeme gelmişti. bir Instagram sayfası, Eser-Berfu Yenenler çiftinin eğlenceli bir videosunu, “Gülmekten sandalyeden düştüm.” notuyla yayınlamıştı. Şarkıcı Demet Akalın da paylaşıma “Sıfır komikler, nasıl gülebiliyorsun? Hele bu zorla gündemde kalayım çabası ayy…” yorumunu yapmıştı. Berfu Yenenler ise Demet Akalın’ın bu sözlerine anlam veremedi. Berfu Yenenler cevap olarak Demet Akalın’ın daha önce buharlı ütüyü sepetine üç kez ekleyip fiyatının arttığını düşünerek paylaşması sebebi ile gündem olan paylaşımını tiye alarak cevap verdi.

Berfu Yenenler paylaşımında “Arkdslr yhaaa sikayet edicem önce 127 liraydı sonra 254 lira oldu sonra 381 lira olduu sonra 508 lira olduuu bunu kullanmayan insanları nereye sikayet ediyorus?” notuyla Akalın’a göndermede bulundu. Takipçileri ise bu olay sonrasından fazlasıyla eğlenmişti.

Başa dön tuşu