Güncel

Erşan Kuneri Konusu Nedir Hangi Karakterden Uyarlandı?

Erşan Kuneri Konusu ne, ne anlatıyor? Erşan Kuneri dizi mi? Erşan Kuneri nereden izlenir? Erşan Kuneri izle. Erşan Kuneri dizisi Netflix konusu ne?

Erşan Kuneri Konusu Nedir Hangi Karakterden Uyarlandı? Erşan Kuneri karakteri gerçek mi? Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri Netflix ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. 13 Mayıs itibaren Netflix ekranlarından izlenebilecek olan Erşan Kuneri hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İzleyicilerin merakla beklediği diziye ait merak edilenleri sizler için derledik. Gora hayranlarının en sevdiği karakterlerden biri olan Kuneri, filmde çok fazla bir yer kaplamamasına rağmen dikkatleri üzerine çekmişti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın GORA, Arif V 216 gibi filmlerinde gördüğümüz Erşan Kuneri karakteri Netflix ekranlarına uyarlandı. Netflix’in yeni dizisi Erşan Kuneri izleyici ile buluşmaya can atıyor. Sevilen isimleri kadrosunda bulunduran diziye ait merak edilenleri sizler için derledik. Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri’ye hayat verdiği dizide izleyiciler komediye doyacaklar. Komedi türündeki dizide birçok ünlü isim de yer alıyor. Cem Yılmaz’ın sinema karakterini dizi haline getirmesi çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu Cem Yılmaz yeni dizisi ile uzun süre gündemde kalacakmış gibi görünüyor. Dizide popüler oyuncuların yer alması da fazlasıyla dikkat çekmişti.

Sevilen karakter Erşan Kuneri, değişen ve hala değişimini sürdüren Yeşilçam’ı hatırlatan bir karakter olarak karşımıza çıkmıştır. Cem Yılmaz’ın filminin içindeki bir karakteri dizi karakteri haline getirmesi ise izleyicileri heyecanlandırmıştı. Erşan Kuneri dizisi oyuncuları kimler? Konusu nedir?

ERŞAN KUNERİ OYUNCULARI

Cem Yılmaz’ın başrol oynadığı dizinin kadrosunda Ezgi Mola, Zafer Algöz, Uraz Kaygılaroğlu, Çağlar Çorumlu, Necip Memilli, Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Özkan Uğur, Bülent Şakrak gibi oyuncular yer almaktadır.

Çekimlerin bittiğini ünlü oyuncu Yılmaz sosyal medya hesabından duyurmuştu. Cem Yılmaz “Seyircisi olmak bir karnaval gibi oh. 6 saat Erşan. 2 dakika bile yeterken 6 saat. Tüm ekibin ellerine sağlık. Yolun yol olsun oğul. Türkiye’nin en iyi filmcileri. Ve Erşan Kuneri bitti” ifadelerini kullanmıştı.

ERŞAN KUNERİ KONUSU NEDİR?

Cem Yılmaz’ın sevilen filmleri G.O.R.A ve Arif V 216’da gösterilen karakter Erşan Kuneri karakterinin; 1975-1978 yılları arasındaki sinema serüveni ekranlara uyarlandı.

Başa dön tuşu