Güncel

Erşan Kuneri Alev Kaç Yaşında Ezgi Mola Hangi Dizilerde Oynadı?

Erşan Kuneri Alev gerçek adı nedir? Erşan Kuneri Alev Kaç Yaşında nereli? Ezgi Mola hayatı

Erşan Kuneri Alev Kaç Yaşında Ezgi Mola Hangi Dizilerde Oynadı? 13 Mayıs itibaren Netflix ekranlarından izlenebilecek olan Erşan Kuneri hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İzleyicilerin merakla beklediği diziye ait merak edilenleri sizler için derledik. Gora hayranlarının en sevdiği karakterlerden biri olan Kuneri, filmde çok fazla bir yer kaplamamasına rağmen dikkatleri üzerine çekmişti. Dizinin kadın karakterlerinden biri olan Alev kimdir, kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Cem Yılmaz ‘ın GORA, Arif V 216 gibi filmlerinde gördüğümüz Erşan Kuneri karakteri Netflix ekranlarına uyarlandı. Netflix’in yeni dizisi Erşan Kuneri izleyici ile buluşmaya can atıyor. Sevilen isimleri kadrosunda bulunduran diziye ait merak edilenleri sizler için derledik. Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri’ye hayat verdiği dizide izleyiciler komediye doyacaklar. Komedi türündeki dizide birçok ünlü isim de yer alıyor. Cem Yılmaz’ın sinema karakterini dizi haline getirmesi çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu Cem Yılmaz yeni dizisi ile uzun süre gündemde kalacakmış gibi görünüyor. Dizide popüler oyuncuların yer alması da fazlasıyla dikkat çekmişti. Dizinin başarılı oyuncusu Ezgi Mola kimdir, kaç yaşında?

EZGİ MOLA KİMDİR?

29 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kurslarına katılan başarılı oyuncu Mola, lise eğitimini tamamladıktan sonra bu merkezde dört sene eğitim aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak tamamladı. Peki Ezgi Mola dizileri neler? En son Netflix ekranlarında yayınlanan Erşan Kuneri isimli dizide yer almaktadır. 39 yaşındaki başarılı oyuncu hangi projelerde yer aldı?

EZGİ MOLA PROJELERİ

Karete Can

Unutma Beni

Sevinçli Haller

Görünmez Adam

Hırsız Polis

Canım Ailem

Yalan Dünya

Bir Ömür Yetmez

Kötü Yol

Arkadaşım Hoşgeldin

Jet Sosyete

Masumlar Aparmanı

Organize İşler

Hayatımın Kadınısın

Hokkabaz

Pazarları Hiç Sevmem

Celal ile Ceren

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Dedemin İnsanları

Patron Mutlu Son İstiyor

Kocan Kadar Konuş

Maide’nin Altın Günü

Aydede

Kelebekler

Organize İşler Sazan Sarmalı

Başa dön tuşu