Magazin

Erkan Petekkaya oynadığı karakteri ilk kez yorumladı: Kadir hakkında şaşırtıcı açıklamalar!

Yapımını Content House’un üstlendiği ve her bölümü ile seyircisinin beğenisini almayı başaran Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden O Kız dizisi, Çarşamba akşamları 20.00’dan itibaren televizyon ekranlarında yer alıyor. Her hafta rolünü içtenlikle oynayan ve seyircisinin beğenisini almayı başaran Kadir karakterine hayat veren Erkan Petekkaya, dizi ve oynadığı karakter hakkında çok çarpıcı ve etkileyici yorumlarda bulundu.

Çok zor ve riskli bir karakter

Erkan Petekkaya bu zamana kadar yer aldığı tüm projelerde karakterinin hakkını sonuna kadar verdi. Şimdilerde de çok zor bir karaktere hayat veren Erken Petekkaya, O Kız dizisinde Kadir rolünü canlandırıyor. Hayat verdiği karakter hakkında çok çarpıcı yorumlarda bulunan Erkan Petekkaya, “Kadir riskli ve çok zor bir karakter” sözlerini kullandı.

Kadir rolünü kabul etmeden önce çok zorlandığının ifade eden Petekkaya, sözlerinde şu ifadelere yer verdi:

“Biraz zor kabullendim, çünkü çok zor bir roldü. İlk başladığım günden beri sürekli düşünüyorum. Oynasam mı? Oynamasam mı? diye… Ancak en sonunda mesleki olarak bana katacaklarını da göz önüne alarak bu riski göze aldım. Benim için çok büyük bir riskti. Ama galiba çok da kötü olmadı. Daha da iyi olacağına inanıyorum. Diğer rollere göre çok farklı, çok zor bir karakter. Kadir’e hayat verebilmek için, bir sürü şey çalıştım, araştırmalar yaptım, günlerce belki haftalarca uykusuz kaldım. Ama doğru bir yoldayım inanıyorum.”

Başa dön tuşu