Güncel

Dünyayla Benim Aramda dizisi Kaçış dizisinden daha çok merak ediliyor

Başrollerini Enin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı dizi, platformun ilk özgün dizisi olarak markanın yüzü oldu. Disney Plus’ın ikinci yerli dizisi Dünyayla Benim Aramda’ ydı. Diziden sızdırılmış herhangi bir sahne yok, dizinin çekimleri devam ediyor.

Başrollerini Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı romantik komedi dizisi oyuncularının görüntülerini veya diğer fotoğraflarını paylaşılmamasına özen gösteriliyor. Titiz bir gizlilik içinde çekilen dizinin ilk görüntüleri basın toplantısı sırasında duyuruldu ve çeşitli sosyal medyalarda yer almaya başladı.

Platformda yayınlamasını heyecanla beklenen diziden görüntüler, özellikle Demet Özdemir sevenleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Özdemir, sosyal medya hesabından geçen günlerde yönetmen Hülya Gezer ve Buğra Gülsoy ile dizinin setinde bir fotoğraf paylaştı.

Türkiye’nin en fazla abonesi olan Netflix’e gerçek bir rakip olması beklenen Disney Plus’ın birçok tanınan isimle anlaşma yapması da izleyicileri heyecanlandırıyor.

Bu hafta düzenlenen Disney Plus basın toplantısında Pınar Deniz’de Avcı dizisinin çekimlerinin başladığı ilk günden itibaren izleyicileri haberdar etmişti. Toplantının bir başka hoş sürprizi de Dünyayla Benim Aramda dizisinden geldi. Dünyayla Benim Aramda dizisinin ilk görüntüleri de burada izleyicilerle paylaşıldı.

Çekimleri büyük bir gizlilik içinde devam eden diziden bu görüntülerin yayınlanması sosyal ağlarda izleyici tarafından meraklı bir şekilde karşılandı.

Dünyayla Benim Aramda dizisi, Kaçış’ tan sonra Disney Plus tarafından izleyiciyle buluşan ikinci Türk dizisi olarak yer alacak. Bu sebeple dizi, platform için büyük önem taşıyor.
Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer üstleniyor. Demet Özdemir’de kamera karşısında dizi hakkında bilgi veremediğini röportajlarda dile getirdi.

Demet Özdemir, romantik komedi dizisinde İlkin adlı bir dergi yöneticisini canlandırıyor. Öte yandan Buğra Gülsoy, oyuncu İlkin’ in sevgilisi Tolga’ya hayat verir. Dizide İlkin’ in Tolga’nın kendisine olan hisleri iyi anlamak için bir teste tabi tutmasıyla oynadığı bir oyun ilginç bir şekilde anlatılıyor.

Dizinin diğer ana karakteri Hafsanur Sancaktutan, İlkin’ in ofiste birlikte çalıştığı Sinem’i canlandırıyor. Başarılı oyuncu Zerrin Tekindor, fotoğrafçı Burçin’i, İbrahim Selim Tolga Cüneyt’in menajeri, Melisa Döngel ise dergi çalışanlarından Ceren’i canlandırıyor. Metin Akdülger, dizinin 5. bölümünde beklenmedik bir şekilde İlkin’ in hayatına girecek.

Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir 26 Şubat 1992 Kocaeli’nde doğdu. Asıl mesleği dansçı olan Demet Özdemir ardından oyunculuk performansına başlamış ve ilk çıkışını Kurt Seyit ve Şura dizisi ile yapmıştır. Ardından Çilek Kokusu, Erkenci Kuş ve No:309 gibi dizilerde oynayan Demet Özdemir, son olarak “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde dikkatleri üzerine çekerek başarı yakaladı. 1.70 metre boyunda ve 56 kilo olan Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un sevgilisidir.

Buğra Gülsoy Kimdir?

Buğra Gülsoy 22 Şubat 1982 Ankara’da doğdu. Son olarak Misafir ve Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Buğra Gürsoy, Nilüfer Gürbüz’le evlidir. Buğra Gülsoy öncelerden Aşk Yeniden, Kızım, 8. Gün ve Azize dizilerinde rol almıştır. Buğra Gülsoy 175 cm boyunda ve 70 kg ağırlığındadır. Buğra Gülsoy, Dünyayla Benim Aramda dizisi ile ilk kez dijital bir projede yer alacak.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan 2000 doğumludur. Çocukluğundan beri tiyatroya ilgi duymaktadır. 2018 yılında Gülperi dizisi ile ilk televizyon çıkışını yapan Hafsanur Sancaktutan, oynadığı oyunlarda da birçok ödül kazandı.

Başa dön tuşu