Güncel

Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal’dan Erşan Kuneri İzleyicilerine 18 Yaş Uyarısı

Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal’den Erşan Kuneri açıklaması Erşan Kuneri’yi 18 yaşından küçükler izlemesin dedi

Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal’dan Erşan Kuneri İzleyicilerine 18 Yaş Uyarısı. Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlanan Erşan Kuneri isimli dizi izleyenleri ikiye bölmüştü. Ünlü oyuncu Cem Yılmaz’ın başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahikaya, Çağlar Çorumlu, Merve Dizdar, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Baran Akbulut gibi isimler yer alıyordu. Dizinin izleyicilerinden Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal Yılmaz açıklamada bulundu.

Yılmaz’ın 9 yaşındaki oğlu Kemal Yılmaz dizi hakkındaki tavsiyelerini paylaşarak gündem oldu. GORA’daki bir karakter olan Erşan Kuneri’nin hayatını bir diziye uyarlayan Cem Yılmaz bazı eleştirilerin hedefinde kalmıştı. Diziyi çok beğenenler kadar beğenmeyenler de olmuştu. Eleştirilerin ardından Cem Yılmaz ve Zafer Algöz verdikleri cevaplarla beraber yeni tartışmalar yaratmıştı. Cem Yılmaz’ın 9 yaşındaki oğlu Kemal çektiği bir video ile gündeme geldi. Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’nun oğlu Kemal diziyi ingilizce izlediğini söyledi.

Cem Yılmaz’ın oğlu dizideki bazı sahnelerden dolayı 18 yaşından küçük olanların izlememesi gerektiğini söyledi. Ardından “Küfürlü ve kanlı olduğu için kötü şeyler yaptırabilir bilinçaltında” ifadelerine yer verdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz 2012 yılında Ahu Yağtu ile dünya evine girmişti. Oğlu Kemal bu evlilikten sonra dünyaya geldi. Ünlü çift 2013 yılında ise evliliklerini sonlandırmıştı. Cem Yılmaz Her Şey Çok Güzel Olacak, Vizontele, GORA, AROG, Organize İşler, Hokkabaz, Canım Ailem, Arı Filmi, Yahşi Batı, Av Mevsimi, Zefir, Arabalar, Pek Yakında, Son Umut, Ali Baba ve 7 Cüceler, İftarlık Gazoz, Deli Aşk, Arif V 216, Karakomik Filmler, Karakomik Filmler 2 gibi filmlerin ardından Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Erşan Kuneri dizisini çıkarmıştı. Başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran dizinin ikinci sezonu hakkında açıklamada bulunmuştu. İroni dolu bir cevap veren Cem Yılmaz Twitter üzerinden attığı tweet ile “Müjde! Erşan Kuneri 2. sezon haftaya hemen çekiyoruz. Salı günü yayındayız.” şeklindeki paylaşımına yer verdi.

Erşan Kuneri karakteri bir kurgu karakterdir. İlk sezonu büyük beğeni toplayan Erşan Kuneri ikinci sezon hakkında net bir cevap vermesi bekleniyor.

Başa dön tuşu