Güncel

Şok İddia! Cem Belevi İrem Derici’yi Aldattı Mı?

İrem Derici ve Cem Belevi neden ayrıldı Cem Belevi İrem Derici’yi aldattı mı?

Cem Belevi İrem Derici’yi Aldattı Mı Şok İddia. Cem Belevi ile aşk yaşayan İrem Derici daha önce Belevi’yi affetmişti. İlişkisine ikinci bir şans veren ünlü şarkıcı gündeme gelen iddialarla şaşırttı. Ayrılık sonrası şarkıcı İrem Derici, eski sevgilisine söyledikleri ile gündem oldu. Cem Belevi, Derici’yi Nergis Nesrullayeva ile mi aldattı? Nergis Nesrullayeva kimdir? İşte merak edilenler…

Ünlü çift geçen ay Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a gitmişti. Çift bir kaçamak yapmıştı. Bir dargın bir barışık olan çift yine ayrıldı. Cem Belevi hakkında ortaya atılan iddia herkesi şaşırttı. Cem Belevi’nin Nergis Nesrullayeva ile aşk yaşadığı bu yüzden şarkıcı Derici ile ayrıldıkları iddia edildi. Magazin gündeminde yer alan haberlerden sonra İrem Derici Instagram’dan paylaşım yaparak ağır konuştu.

“HAYIRLI KONSER DİLENMELER”

İrem Derici yaptığı paylaşımda “Saltanat sona erdi çeyrek popçu! Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.” şeklinde konuştu. Başarılı şarkıcı İrem Derici’nin gönderisinin ardından Cem Belevi konuşmadı. İrem Derici’nin bu sözleri Cem Belevi’nin aldattı iddialarına karşın mı söylendi merak ediliyor. İrem Derici’nin sert sözleri Twitter gündeminde de yer aldı. Cem Belevi ve İrem Derici neden ayrıldı?

Cem Belevi daha önceki bir açıklamasında “Birden fazla kez aldatan partneri affetmek normal midir?” şeklindeki soruya “Bana göre normal değildir tabii ki… Ama normalleştirebilirdim de… Beylik beylik konuşmak kolay da yaşayınca öyle olmuyor.” şeklinde verdiği cevapla gündeme geldi. Peki Cem Belevi’nin aldattığı iddia edilen Nergis Nesrullayeva kimdir? Hakkında merak edilenler…

NERGİS NESRULLAYEVA KİMDİR?

7 Ekim 1997 tarihinde Moskova’da dünyaya gelmiştir. Nergis Nesrullayeva, Best Model yarışmasına katılmaya karar verdi. Ayrıca oyunculuk eğitimi de alan başarılı oyuncu Afili Aşk ve Yasak Elma gibi dizilerde rol aldı. Ayrıca ünlü oyuncu Nesrullayeva İşte Benim Stilim yarışmasına katılmıştır. Yarışmada başarılı bir şekilde yer alan Cem Belevi ile aşk iddiaları ile gündeme geldi.

Başa dön tuşu