Güncel

Birce Akalay’ın Estetiksiz Hali! Ünlü Oyuncunun Değişimi Şok Etti

Birce Akalay’ ın estetiksiz halini görenler tanıyamadı, görenler adeta şaşkına döndü. Birce Akalay’ ın eski hali ile yeni hali arasındaki fark görenleri şaşkına çevirdi işte o fotoğraflar..

Ünlü oyuncu Birce Akalay’ ı görenler şaşkına döndü. Başarılı oyuncunun yüzündeki değişimler adeta farklı biri mi sorusuna akıllara getirdi. İşte o fotoğraflar..

Başarılı oyuncu Birce Akalay, en son Son Yaz dizisinde boy göstermişti. Başarılı dizi Son Yaz 1. sezonunda reyting konusunda oldukça yüz güldürürken, 2. sezonda ani bir şekilde final kararı alarak diziye noktayı koydu.

Ünlü Oyuncu Birce Akalay Kendi Mücevher Markasını Kurmuştu

Ünlü oyuncu Birce Akalay, bu esnada kendi mücevher markasını kurdu ve kendi sosyal medya hesabı üzerinden de sık sık paylaşımlar yaparak büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Gündemdeki popülerliğini koruyan başarılı oyuncu Birce Akalay’ ın gündeme gelen yeni konusu ise estetiksiz fotoğrafları oldu. Ünlü oyuncunun estetiksiz görüntülerini görenler tanıyamadı. Adeta bu Birce Akalay’ mı farklı kişi olmalı şeklinde sorular sorulmasına neden oldu.

Takipçileri Yanaklarında Bişektomi Var Dediler

Yer Gök Aşk dizisi ile hayatımıza giren başarılı oyuncu Birce Akalay’ ın takipçileri, ünlü oyuncunun yüzüne Bişektomi yaptırdığı yönünde oldu. Yanaklarında bişektomi olduğundan neredeyse emin olan takipçileri bu konudaki iddialarını korumaya devam ettiler.

birce-akalay-estetiksiz-hali-2.jpeg

Takipçileri bunun yanı sıra söylemlerine devam etti ve Nereden, nereye şeklinde açıklamalarda bulunan takipçileri oldukça fazla değişim yaşadığını ileri sürdüler.

Birce Akalay Türkiye Güzellik Yarışmasında 3. Olmuştu

Ünlü oyuncu Birce Akalay, 2004 senesinde Türkiye Güzellik yarışmasında 3. olarak kariyer hayatı seçiminde oyuncu olarak devam etme kararı aldı. Ardından Avrupa’ da güzellik yarışmasına katılan başarılı oyuncu Birce Akalay, estetik yaptırmaya başladı.

2010 ve 2013 senelerinde ilk oyunculuk deneyimi olan Yer Gök Aşk dizisi ile tanınan başarılı oyuncu, bu dizide Havva isimli bir karakteri canlandırmaktadır.

birce-akalay-estetiksiz-hali-3.jpg

Her fırsatta isminden söz ettirmeye devam eden başarılı oyuncu Birce Akalay, bu kez de estetiksiz halinin fotoğrafları görenleri hayrete düşürüyor.

Başarılı oyuncudan ise henüz bu konu hakkında net bir yanıt gelmedi.

Ünlü oyuncu Birce Akalay, son olarak Son Yaz dizisinde yer almıştı ve başarılı sevilen dizi Son Yaz, 2. sezonu ile sezon finalinden önce sevenlerine final yaparak veda etti.

birce-akalay-estetiksiz-hali-4.jpg

Başa dön tuşu