Güncel

Anneler Günü 2022 ne zaman? Anneler günü hangi pazara denk geliyor

Anneler Günü 2022: Anneler Günü 8 Mayıs’a denk geliyor. İşte annenize en güzel Anneler Günü sürprizini yaşatmak için planlayabileceğiniz yedi anlamlı aktivite.

Anneler Günü 2022: Anneler Günü bu yıl 8 Mayıs’a denk geliyor. Bu vesileyle takviminize işaret koymadıysanız, şimdi de bunu yapabilirsiniz. Bu gün tüm dünyada anneleri, hayatımızdaki anne benzeri figürleri ve hatta büyükannelerimizi onurlandırmak için kutlanır. Anneleri için sürprizler planlayarak veya gerçekten sevecekleri bir aktivite düzenleyerek onları mutlu edebilirsiniz. Veya son dakikaya kadar beklemek yerine bu kılavuzu takip edebilir ve bir şeyler planlayabilirsiniz.

Anneler Günü Ne Zaman 2022? Anneler Günü Hangi Güne Denk Geliyor?

Anneler Günü 2022: Anneler Günü bu yıl 8 Mayıs pazar gününe denk geliyor

Annenize zamanınızı hediye etmekten ve birlikte bir şeyler yapmaktan bahsediyoruz. Öyleyse, buradaysanız, onlara şimdiye kadarki en iyi Anneler Günü sürprizlerinden birini vermeyi planlayabileceğiniz yedi anlamlı şey var.

Bahçe Düzenlemesi ve Ek İlaveler

Anneniz bahçıvanlığı seviyorsa, arka bahçenizi daha güzel hale getirmekten daha iyi bir hediye olamaz. Onlara yeni bir çiçek, bitki veya bitki fidanı hediye ederek başlayabilirsiniz. Bu onların günlerini özel kılmak için gerçekten çaba sarf ettiğinizi gösterecektir. Üstelik bitkiler çiçek açtığında mutlaka onlara sizi hatırlatacaktır. Ayrıca tüm gününüzü annenizle birlikte planlayabilir ve onların kişisel bahçeleriyle ilgilenebilirsiniz – yeni fidanların dikilmesine, yabani otlardan kurtulmasına, bitkileri sulamasına ve daha pek çok şeye yardımcı olabilirsiniz.

Unutulmuş Hobileri Geri Hatırlatın

Annelerimiz bütün gününü ofis veya ev hayatıyla meşgul ederek geçirirler. Dans etmek, şarkı söylemek, yoga yapmak, enstrüman çalmak, koşmak veya daha fazlası gibi sevdikleri şeyleri ya da geçmişte keyif aldıkları bir hobiyi yaparak gevşeme şansları olmuyor. Annenizin uzun zamandır yapmayı planladığı bir aktivite biliyorsanız, onu bir sınıfa kaydedin veya çevrimiçi bir uygulama indirin ve hobiyi sürdürmek için zorlamaya devam edin. Kesinlikle yüzlerine bir gülümseme getirecek.

Oyun veya Film Gecesi

Oyun geceleri veya film geceleri birlikte anlamlı zamanlara eşittir. O halde, ailenizi toplayın ve bu etkinliği birlikte yapın. Oyun gecesini seçerseniz, eğlenceler, çevrimiçi trivia oyunları veya masa oyunları gibi etkileşimli seçenekleri deneyin. Bir film gecesiyse, annenizin en sevdiğini seçin ve akşam yemeğinden patlamış mısıra ve gösteri sonrası tatlılara kadar her şeyi önceden hazırlayın.

Doğa İçinde Yürüyüş

Anneler Günü’nde onları açık havada yürüyüşe çıkarmayı planlayın. Doğanın içinde gevşemelerine yardımcı olacak, cep telefonlarından uzaklaşmalarına ve sizinle kaliteli zaman geçirmelerine yardımcı olacaktır. İlk kez yürüyüş yapıyorsanız, ılımlı veya kolay bir parkur seçin. Ek olarak, doğa yürüyüşleri stresin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Başa dön tuşu