Güncel

Alişan’dan Hüzünlü Paylaşım: Gururlu ve Hüzünlüyüm

Alişan kardeşinin kızının sunumuna katıldı gözyaşlarını tutamadı

Ünlü türkücü Alişan geçen yıl yaşamını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızları ile kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyor. Ünlü türkücü Alişan geçen yıl kaybettiği kardeşinin acısını hala yüreğinde taşırken çocukları ile avunmaya çalışıyor. Kardeşinin kızı Ceylan okullar tatile girerken sunum yapınca Alişan’dan paylaşım gecikmedi. Yeğenini yalnız bırakmayan başarılı şarkıcı duygusal anlar yaşadı. Başarılı şarkıcı açıklamasında “Sevinçliyim aynı zamanda gururluyum, hüzünlüyüm bugün aslında. Ceylan’ım canım yeğenim o kadar güzel sunum yaptı ki hepimizin göğsünü kabarttı!” ifadelerine yer verdi.

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş geçen sene koronavirüs tedavisi gördüğü sırada hastaneye tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. 41 yaşında hayata gözlerini kapayan Selçuk Tektaş’ın ağabeyi Alişan kardeşinin kaybı ile resmen yıkıldı. Kardeşinin kaybı ardından zor zamanlar yaşayan Alişan yeğenleri hakkında “Artık dört çocuğum var.” diyerek yeğenleri Ceylan ve Eyşan’ın yanında olduğunu söylemişti. Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’ın da zor zamanlarda yanında olan Alişan paylaşımı ile herkesi duygulandırdı.

Selçuk Tektaş’ın küçük kızı Ceylan’ın okulda yaptığı sunum ile gururlu anlar yaşayan Alişan duygu dolu anlar yaşadı. Yeğenleri Eyşan ve Ceylan ile beraber yengesi Merve Tektaş ile Hatıra standının önünde resim çekildi. Birlikte çekilmiş oldukları fotoğraflarını paylaştı. Alişan paylaşımına yeğeninin herkesin göğsünü kabarttığını yazarak “İnşallah daha nice başarılarını güzel zamanlarını görürüz benim güzel Ceylan’ım” ifadelerine yer verdi.

Ünlü türkücü Alişan’ın eşi Buse Varol iddiaya göre Merve Tektaş ile sorunlar yaşıyordu. Buse Varol’un Alişan’a “Yeğenlerinle ilgilen ama bizi de ihmal etmedi.” dediği iddia edilmişti. Hatta yine magazine yer alan iddialara göre Buse Varol’un sözlerinden rahatsız olan Merve Tektaş eltisini takipten çıkarmıştı. 12 Mayıs Selçuk Tektaş’ın doğum günüydü ve ikili birbirlerini takip etmeyi bıraktılar.

Buse Varol ve Alişan’ın ailesi arasında sorun yaşadığı iddia ediliyordu. Alişan kızı Eliz için annesinin evinde pasta kestiğinde törende Buse Varol’un olmaması gündem olmuştu. O aralar araları bozuk olan çiftin arası daha sonra düzelmişti. Hatta Alişan’ın yanlış yapılan ameliyat sonucu açtığı davada Buse Varol tanık olarak dinlenmişti.

Başa dön tuşu