Güncel

Adı Sevgi Dizisi Esma’sı Sıla Korkmaz Kim Nereli Hangi Dizilerde Oynadı?

Adı Sevgi Dizisi Esma’sı Sıla Korkmaz Kim Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? Atv ekranlarının yeni dizisi Adı Sevgi konusu ve oyuncuları ile dikkat çekiyor. Dizide merak edilen karakterlerden biri olan Esma’yı ise genç oyuncu Sıla Korkmaz canlandırıyor.

Adı Sevgi Dizisi Esma’sı Sıla Korkmaz Kim Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? Atv ekranlarının yeni dizisi Adı Sevgi konusu ve oyuncuları ile dikkat çekiyor. Dizide merak edilen karakterlerden biri olan Esma’yı ise genç oyuncu Sıla Korkmaz canlandırıyor. Peki, Adı Sevgi dizisinin Esma’sı Sıla Korkmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte ünlü oyuncu hakkında merak edilenler.

Dizide hayallerinin ve umutlarının peşinden koşan mesleğine aşık genç bir öğretmenin, sevgi ve fedakarlıkla verdiği zor mücadeleyi, öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatan dizide toplumsal sorunlara dikkat çekmektedir. “Adı Sevgi”, etkileyici hikayesiyle büyük beğeni toplamaktadır. İzleyicilerin ilgiyle takip ettiği Adı Sevgi dizsi farklı senaryosu ile dikkat çekiyor. Dizinin Esma’sı Sıla Korkmaz kimdir, nerelidir? Sıla Korkmaz hangi projelerde yer aldı? Sıla Korkmaz hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Sıla Korkmaz hayatı..

Dizinin oyuncu kadrosunda da Yunus Emre Yıldırımer, Hande Kaptan, Sıla Korkmaz, Lara Domaç, Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Asena Keskinci, Gizem Güneş gibi isimler yer almaktadır. Başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran yeni dizi yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarda izleyicilerle buluşuyor.

Atv ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi dizisi oyuncuları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizide Esma karakterine hayat veren Sıla Korkmaz da izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Esma’sı Sıla Korkmaz kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Adı Sevgi dizisinin Esma’sının hayatı izleyiciler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Kadrosunda birçok ünlü oyuncuyu barındıran dizisinin Esma’sı kim, kaç yaşında? Sıla Korkmaz nereli, sevgilisi var mı?

SILA KORKMAZ KİMDİR?

19 Ekim 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri alan genç oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesinde Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Sıla Korkmaz ilk ekran deneyimini de 2005’te Namus dizisi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra ünlü oyuncu 2020’de Şeref Sözü dizisinde Zeynep karakterine hayat verdi. Şimdilerde ise ATV ekranlarının yeni dizisi Adı Sevgi’de Esma karakterini canlandırmaktadır.

SILA KORKMAZ PROJELERİ

Yakaranlar

Şeref Sözü

Fragments From Another World

Çember

Namus

Adı Sevgi

Başa dön tuşu