Magazin

Acun Ilıcalı son sağlık durumu nasıl?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan korkutan haber.Ünlü sunucu Ilıcalı, bir motor kazası geçirdi. Hastaneye kaldırıldığı öğrenilen Acun Ilıcalı’nın sağlık durumu herkes tarafından merak ediliyor. Ilıcalı’ya dair gelen ilk haber ise ünlü sunucunun hayati tehlikesi olmadığı. Hastaneye kaldırılan Acun Ilıcalı’nın kolunun kırıldığı öğrenilirken genel sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, motor kazası yaptı. Gelen ilk bilgilere göre Acun Ilıcalı’nın ters istikamette ilerleyen bir araçla çarpıştığı ve çarpmanın etkisi ile kolunda kırık oluştuğu öğrenildi.

Ilıcalı, 3 yıl önce 2019 yılında lüks spor otomobiliyle otobanda ilerlerken aracının lastiği patlaması sonucunda talihsiz bir kaza geçirmişti. Kazayı yara almadan atlatan Acun Ilıcalı, “Talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Sağlık durumum çok iyi.  Arayan soran herkese teşekkürler, sevgiler” açıklamasını yapmıştı.

Başarılı sunucunun yıllar önce, Ilıcalı’nın kullandığı motor kazasında ise en yakın arkadaşlarından birini kaybettiği biliniyor.

Anne ve  Babasını da Trafik Kazasında Kaybetmişti

Acun Ilıcalı, anne ve babasını trafik kazasında kaybettiği biliniyor. Ilıcalı röportajlarında bu konuyu birçok kez dile getirdi. Ilıcalı’nın annesi,babası ve büyük kızı Banu  Bodrum’a tatile gitmek üzere yola çıktıklarını o yıllarda bebek olan Banu ve Ilıcalı’nın  annesi ve babasının yanında olduğunu ifade eden yapımcı, babasının sakin bir şekilde yolda ilerlerken araç konvoyunu sollamak istediğini ve bir anda karşısına 180 ile gelen bir araç çıktığını ve kafa kafaya çarpıştıklarını anlatırken kelimeler adeta boğazına düğümlendiği anlaşılıyor.  Anne ve babasının kaza esnasında orada rahmetli olduğunu Kızı Banu’nun ise kazadan yaralı olarak kurtulduğunu, Banu’nun vücudunda 18 kırık olduğunu dile getiren Ilıcalı kırıkların hepsinin iyileşebilecek kırıklar olduğunu,  nitekim 4 ay sonra da eski sağlığına kavuştuğunu sözlerinde belirtmişti. Ilıcalı yaşanılan acı kazanın ardından yoğun bir travma geçirerek bir yıl boyunca evden çıkmadığını, sonrasında ise eşinden de boşandığını ifade etmişti.

Acun Ilıcalı Kimdir?

Peki Acun Ilıcalı kimdir, kaç yaşında, nereli, eğitim durumu nedir? Acun Ilıcalı medya sektörüne ne zaman girdi?

Tam ismi Ali Acun Ilıcalı olan başarılı yapımcı, 29 Mayıs 1969 yılında Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde doğmuştur.Aslen Erzurum’un Aşkale ilçesinden olan Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 tarihinde babasının müteahhitlik ve ticaret yaptığı Edirne’de dünyaya gelmiştir. Acun Ilıcalı, ilk olarak 1990 yılında spor muhabirliği yapmaya başladı. Bir dönemin en çok izlenen programı olan Acun Firarda sunuculuk yapan başarılı isim her geçen yıl daha da başarılı işler yaparak adından  söz ettirdi. Başarılı yapımcı 2004 yılında ise Acun Medya’yı kurdu. Acun Medya  ile ününe ün katan isim, birbirinden farklı konsept yarışmaları ile de büyük başarılar elde etti. Son yıllarda özel hayatı ile gündemden düşmeyen başarılı isim magazinin yakın takibinde olduğu isimlerden biri.

Başa dön tuşu