Güncel

Acun Ilıcalı, Hikmet’e hakaret eden Nagihan’a büyük cezasını verdi Survivor’da Nagihan’a şok ceza

Acun Ilıcalı, Hikmet’e hakaret eden Nagihan’a büyük cezasını verdi. Survivor’da Nagihan’a şok ceza. TV 8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor tüm heyecanı ile devam ediyor.

Acun Ilıcalı, Hikmet’e hakaret eden Nagihan’a büyük cezasını verdi. Survivor’da Nagihan’a şok ceza. TV 8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler ve ünlüler takımının mücadelesinde heyecan dolu anlar yaşanıyor. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı’nın yaptığı program All Star sezonunda izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor’da dün akşam yayınlanan bölümünde ünlüler takımından Nagihan ile gönüllüler takımından Hikmet arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın boyutu arttı. Oyun esnasında başlayan tartışmada sinirlerine hakim olamayan Nagihan, Hikmet’e hakaret etti.

Tartışma konseye de taşınd. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Favori isimlerden birisin ama bir saniye tereddüt etmeden gerekeni yaparım” diyerek Nagihan’ı sert bir şekilde uyararak verdiği cezayı açıkladı.

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde ödül oyunu esnasında gönüllüler takımından Hikmet, oyun sonrası atış yapmaya devam eden Nagihan’ı uyarınca ikili arası tartışma çıktı. Nagihan’ın sözleri ortamı gerdi.

“ÖNCE ADAM OL”

Hikmet’in “Kaç tane daha atacaksın” sözüne sinirlenen Nagihan, “Hikmet bir sus. O pis ağzını bir kapat. Beni başkalarıyla karıştırma frizbiyi kafana geçiririm. Muhatap olma benimle. Her şeye maydanoz olma, önce adam ol. Terbiyesiz. Atıyorum gel durdur beni. Senin mi bu Survivor? Sen kimsin sabah akşam her şeyin içindesin. Survivor’a gelmiş en lanet insansın. Ancak bel altı vurursun benim gibilere. İnsanlıktan çıkarma. Salça…” diyerek öfkesini kustu.

Nagihan,Hikmet’e hakaret etmeye devam etti. Hikmet ise Nagihan’a “Senin yedi sülalen gelse bana bir şey yapamaz da ben sana cevap vermeyeceğim” diye cevap verdi. Tartışmadan bahsederken gözyaşlarını tutmayan Nagihan şunları söyledi: “Ben Survivor’ı yaşamaya gelen bir kadınım. Ama Survivor hariç her şeyi yaşıyorum burada. Artık sabrım kalmadı. Daha önceki oyunlar da vardı. Sürekli şirinlik yapmaya çalışan Hikmet vardı ben muhatap olmuyordum. Ben Hikmet’in sesini duymak istemiyorum, açığımı söylemesini istemiyorum. Burada artık kalmak istemiyorum, Survivor’ımı yaşayamıyorum. Artık ben tükendim” dedi.

Sunucu Acun Ilıcalı ise “Survivor mental bir yarışma, senin sinirinin bozulmasına hak veririm. Bugünkü olayda yaptığın yanlış. Sen bugün neler yaptığının farkında mısın? Hepsini izledim anlatayım istersen sana. Seni kimse susturamadı, durmadan kötü söz söyledin. Ben senin söylediklerini kabul etmiyorum. En favori yarışmacılardan birisi olabilirsin ama bir saniye tereddüt etmem. Gereken neyse yaparım. Şu yaptıklarını kim yapsa aynısını sana uygularım. Buranın kuralları var. Erkek kadın fark etmez kimse bu hakaretleri duymak zorunda değil” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu