Güncel

Acun Ilıcalı Açıkladı! Survivor SMS Sıralaması Neden Yayınlanmıyor?

Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı, TV8 kanalının fenomen yarışma programı Survivor’da yapılan halk oylaması sonucu oluşan Survivor SMS sıralaması neden yayınlanmıyor sorusuna cevap verdi. Peki Survivor oy sıralaması neden yok?

Survivor All Star 2022 Türkiye, tüm hızıyla TV8 ekranlarında devam ederken izleyicilerin kafasını meşgul eden Survivor sms sıralaması neden yok sorusunun cevabı Acun Ilıcalı’dan geldi. Survivor SMS sıralaması 2022 aramaları bu yıl cevapsız kalırken, eleme adayı gösterilen yarışmacılar için yapılan halk oylaması sonucu oluşan Survivor sms oy sıralaması bu sene neden yok? merak ediliyor.

Halk oylamasının ardından oluşan Survivor sms sıralaması oy sonuçlarına göre her hafta bir yarışmacı adaya veda ediyor. 2022 Survivor Türkiye’de sms sıralaması niye yayınlanmadığı merak konusu.

Survivor Sms Sıralaması 2022

Acun Ilıcalı’nın yapım ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor Türkiye 2022 yarışmasında bu sene gelenek bozuldu. Her yıl merakla takip edilen halk oylaması sonucu oluşan Survivor Sms Sıralaması All Star 2022’de eleme formatında yaşanan değişiklikten dolayı yayınlanmadığı düşünülüyor.

frs817zxiaidkgd.jpg

Survivor SMS Sıralaması Neden Yok?

Türkiye’nin en çok izlenen Televizyon programı Survivor yarışmasında izleyiciler Survivor sms sıralaması neden yok, yayınlanmıyor merak ediyor. Her yıl olduğu gibi 1890 üzerinden yapılan halk oylaması sonuçlarının Survivor All Star 2022 Ünlüler Gönüllüler formatında neden yayınlanmadığına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

survivor.jpg

Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting sonuçları sıralamasını alt üst etmeyi başaran Survivor Türkiye’de sonlara yaklaşırken izleyiciler favori yarışmacılara ait sms oy sıralaması sonuçlarının nasıl oluştuğuna dair Noter onaylı sonuçların yayınlanması talep ediyor.

Başa dön tuşu