10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ziyaretleri

Ekleyen admin on Oca 15th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar, Belediye Başkan Adayları, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sorgun’da görev yapan yerel basına ziyarette bulundular.

Kendisinin Yozgat’ta Vali Yardımcılığı görevini üstlenmesi ve dün akşama kadar Yozgat’ta olması nedeniyle ziyareti 1 gü sonra yapabildiğini ifade eden Altınpınar gazeteciliğin fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslek olduğunu ifade ederek “Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar..ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişerek kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadırlar. Bu duygu ve düşüncelerle, görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Diğer yandan AK Parti Sorgun İlçe Başkanı İbrahim Dıvrak ve Sorgun Belediye Başkan Vekili Ömer Yücel, AK Parti Belediye Başkanı Aday Adayları Üzeyir Arslan, Mesut Kılıç, MHP Belediye Başkan Adayı Kürşat Ekinci, İyi Parti Sorgun Belediye Başkan Adayı Nizamettin Bulut, parti yönetiminden Eğitimci Ömer Ünal ve Emre Ekim, Ak Parti Sorgun Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Mustafa Özdemir, Belediye Meclisi Üyesi Avukat Mustafa Bağcı, Mustafa Erkılıç, Mustafa Ayhan Kılıç, Abdullah Özdemir, Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Ercan Önal ile Oda yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Tekin, Sorgun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Kaplan,  MHP İlçe Yöneticilerinden Tahir Demirel de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yerel basın mensuplarını ziyaret edip günlerini kutladılar.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu