Spor salonu tadilatı tamamlandı

Ekleyen admin on Oca 1st, 2019 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

YOZGAT – Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün talepleri doğrultusunda Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından tadilata alınan Sorgun Kapalı Spor Salonu’nda tadilat, tamirat işleri tamamlandı.

Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Levent Tunçer, tamirat ve tadilat çerçevesinde soyunma odalarından ısınmaya, zemin cilasından boyasına kadar her şeyin elden geçirildiğini ve salonun spor yapmaya elverişli hale getirildiğini ifade ederek “Yaklaşık 2,5 ay önce yapılan ihale ile başlanılan çalışmalar tamamlandı. Şu an soyunma odalarının dolapları yerleştiriliyor. Bu gün o işlemlerde tamamlandıktan sonra pazartesi günü salonumuzun temizlik işleri halledilecek. Takımlarımız da Salı gününden itibaren çalışmalarını salonumuzda yapabileceklerdir” dedi.

Tunçer, gerek Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Tekerlekli Sandalye Basketbol, gerekse Voleybol Türkiye 1. Ligi’nde oynayan Sorgun Belediyespor Voleybol takımının maçlarını ve antrenmanlarını Yozgat Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda oynamak zorunda kaldıklarını belirterek “Bu hafta sonu Cumartesi günü oynanacak olan Sorgun Belediyespor- Akkuş Belediyespor voleybol karşılaşması saat 13.00 den itibaren salonumuzda oynanacak, ben bütün sporseverleri davet ediyorum” diye konuştu. (OĞUZHAN SAYDAM)

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu