Sorgun YRP İlçe Teşkilatı kuruldu

Ekleyen admin on Ara 4th, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Yeniden Refah Partisi (YRP) Sorgun İlçe Teşkilatı kuruldu.

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan Sorgun Adliye Binası önünde yaptığı basın açıklamasında yeniden refah için yola çıktıklarını, bu kervana herkesi beklediklerini belirtti.

Kayhan, bu gün yanlarında olan 50 kişinin, daha önce başka partilere üye olduklarını ve istifa ederek YRP çatısı altında yer aldıklarını ifade ederek “Burada bulunmamızın ana gayesi, Yeniden Refah Partisi çatısı altında yeniden büyük Türkiye’yi inşa etmek. Ülkemizde ağır sanayi hamlesi başlatmak, meclis kürsüsünde ‘Bana ne Amerika’dan’ diyebilen Erbakan yürekliler yetiştirmek. Ayasofya ya biletli değil de, abdestli olarak girebilmenin ve İslam coğrafyasındaki akan kanın son bulmasını sağlamak.

D- 8′lerin D- 60 olarak güncellenip İslam birliğinin kurulduğunu, İstanbul’un fethinin simgesi olan Ayasofya’da tüm dünyaya deklare etmek için Yeniden Refah Partisi diyoruz.

Tüm insanlığın refahı için, Sorgun İlçe Teşkilatı olarak canla başla mücadele etmek için, artık çare var, artık umut var, artık alternatif var, artık Yeniden Refah Partisi var diyoruz” dedi.

Yapılan basın açıklamasının ardından YRP İlçe Teşkilatı Başkanı Hasan Çelik ve üyeler dilekçelerini İlçe Seçim Kurulu’na verdiler.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu