Kadınlara ücretsiz fitness ve plates

Ekleyen admin on Eki 23rd, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

YOZGAT – Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından kadınlar için ücretsiz fitness hizmeti verilmeye başlandığı açıklandı.

Sorgun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Levent Tunçer, Türk toplumunda özellikle kadınların düzenli spor yapma olanağı bulamadıklarını, bu nedenle açılan fitness salonunun bu ortamı yaratacağını belirtti.

Hayata geçirilen spor etkinliği ile Sorgun’da bir eksikliğin daha giderildiğini vurgulayan Tunçer, “Bayanlar için spor yapabilecekleri bir mekânın olmayışı bizleri gerçekten üzüyordu. Böyle bir spor ortamının yaratılabilmesi için elimizden gelen çalışmayı yaptık. Malzemelerimizi temin ettik. İlçe Stadyumumuzun altıdaki büyük salonda fitness ve plates salonumuzu hizmete açtık. Her Salı ve Perşembe günü uzman hocalar eşliğinde saat 14.00 ile 16.00 saatleri arasında kadınlarımız burada spor yapabilecekler. Antrenmanlarımıza katılmak isteyen kadınlarımızın müdürlüğümüze başvurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu