Milli voleybolcu Çayır Sorgun Belediyespor’da

Ekleyen admin on Tem 3rd, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Türkiye Voleybol Federasyonu 1’inci Lig takımlarından Sorgun Belediyespor kadrosunu milli voleybolcu Ali Çayır’ı transfer ederek güçlendirdi.

Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz  gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, Ali Çayır’ın, ülkemizde kendisini ispat ekmiş üst düzey voleybolculardan biri olduğunu ve Sorgun Belediyespor’a büyük katkılar sağlayacağını belirtti.

Gürbüz takım antrenörü Ümit Terzi’nin Ali Çayır transferini çok istediğini ve bunun içinde bizzat kendisinin transferle ilgili çalışmaları yürüttüğünü ifade ederek “Hocamız ve kulüp yöneticilerimizle birlikte Ankara’ya giderek Ali ile buluştuk. Yaptığımız görüşmelerin ardından tüm konularda kendisi ile anlaşarak sözleşme imzaladık. İlk kez geçen yıl kurulan voleybol takımımız, büyük bir başarıya imzasını atarak 2’inci Lig’den 1’inci Lig’e çıktı. Bu yıl hedefimiz ise Efeler Ligi’ne yükselmek. Bu amaçla hocamızın raporu doğrultusunda ve gücümüzün yettiği ölçüde tüm istediği oyuncuları almaya çalışıyoruz” dedi.

Antrenör Ümit Terzi ise yaptığı açıklamada smaçör Ali Çayır’ın önemli bir transfer olduğunu ve takıma büyük katkı sağlayacağını vurgulayarak şu açıklamada bulundu:

“1981 Doğumlu smaçöt Ali Çayır, Emlak Bank. Kolejliler. Tokat Plevne, Halkbank, İstanbul Büyükşehir Belediye, Galatasaray, Jastrzebski VVegiel, MEF Okulları, Halkbank, Cicchetti Isernia, Gümüşhane Torul, Palandöken Belediye, Şahinbey takımları formasını giymiş ve 212 defa milli takımda ülkemizi temsil etmiş bir sporcudur.”

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu