Denizbank çiftçileri kahvaltıda buluşturdu

Ekleyen admin on May 16th, 2017 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

ORHAN DOĞAN – Sorgunlu çiftçiler Denizbank’ın organizasyonunda sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle düzenlenen kahvaltı sonrasında gazetemiz muhabirine bir açıklama yapan Denizbank Sorgun Şubesi Müdürü Ayper Altınbaş, Türkiye’de ilk kez tarım bankacılığını kuran banka olduklarını ve amaçlarının her konuda çiftçilere destek çıkmak olduğunu ifade etti.

Denizbank’ın, Türkiye’de ilk kez bir özel bankada Tarım Bankacılığı Bölümü’nü kuran, tarıma yatırımı sosyal sorumluluğunun bir parçası olarak gördüğünü, bugün itibarıyla yurdun her yerinde bulunan tarım şubeleri, yerel ekipleri ve yöreye özel hazırlanmış ürün ve hizmetleriyle sektöre önemli oranda finansal destek sağladığını ifade eden Altınbaş “Bankamız, Dünya Çiftçiler Günü vesilesiyle hayata geçirdiği avantajlı kampanyalar ile çiftçinin yüzünü güldürürken, ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığı tarıma katkı sağlamayı sürdürüyor. Bu kapsamda üreticiler Mayıs ayı boyunca tarımsal kredi ve sigorta ürünlerinde avantajlı faiz oranı ve indirimlerden yararlanabilecek; Üretici Kartı’nı ilk kez Mayıs ayı içinde kullanacak kart sahibi çiftçiler ise tarımsal girdi alışverişlerine özel fırsat ve indirim kazanacaklar.Ayrıca Mayıs ayı boyunca tüm şube ve Denizbank kanallarından ayrıcalıklı hizmet alacaklar” dedi.

Türkiye’nin her köşesinde 316 tarım şubesi, sayıları 600’ü aşkın, çoğunluğu ziraat mühendislerinden oluşan saha kadrosu ile üreticilerin yanında olduklarının altını çizen Altınbaş “Denizbank olarak Sorgunlu çiftçimize ayrıcalıklı tarım bankacılığı hizmeti sunuyoruz. Bugün 9 Milyar lirayı aşan tarım kredimiz, bir milyonu aşan çiftçi müşterimiz ve özel bankalar arasında yüzde 39’luk pazar payımızla sektördeki liderlik bayrağını gururla taşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çiftçimizle aynı dili konuşmaya, her yerde her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Tüm çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Kahvaltıya Yozgat Pancar Ekicileri Başkanı Kürşat Arslan, Ziraat Odası Başkanı Hacı Tuzlacık, Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Nusret Yiğit, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu