Spor

Ümit Milli Takım’ı Ahmetcan Kaplan şoku salladı!

 

Ahmetcan Kaplan ön çapra bağlarında kısmi yırtık yaşadığı bir sağlık probleminden dolayı Ümit Milli Takım Kadrosu’nda devre dışı bırakıldı.

Ümit Milli Futbol Takımı, 27 Eylül Salı günü İstanbul’da gerçekleşecek olan Ümit Milli Takım ve Gürcistan özel maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), yaptığı bir açıklamaya göre; TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde oynanan antrenmanın Milli Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ve genel sekreter yardımcısı Murat Dülgenin de takip ettiğini, Ay-yıldızlılar, yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edeceğini, ifade ediyor.

Ahmetcan Kaplan devre dışı!

Ümit Milli Takım oyuncularının içerisinde yer alan Ahmetcan Kaplan’ın aday kadro listesinden ismi silindi.

Antrenman sırasında temas olmadan meydana gelen bir sol diz yaralanması sonucu, oyuncunun dizinde burkulma meydana geldiği bildirildi.

Yapılan sağlık tarama testleri, kontroller ve incelemeler sonucunda oyuncunun ön çapraz bağda kısmi yırtık tanısı konarak tedavi programı oluşturduğu ve bu sebepten aday kadrodan çıkarılmak zprunda bırakıldığı aktarıldı.

Başa dön tuşu